La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 643 Culés

3

Widzę, że pomimo licznych artykułów i doniesień od wielu miesięcy niektórzy nie ogarniają jaka fatalna jest sytuacja Barcelony pod względem finansowym. Myślą chyba, że sytuacja z Messim to dla zabawy jest tak przeciągana.

0

@arasz1819
pod względem limitów jest słaba, cashowym już chyba naprawiona

ale wyjściem ma być sprzedaz pijanic, umititi, duńczyk + obnizka pensji kapitanów

nie ma co cykać bo wszystko będzie oki

2

@lucca87 no oczywiście, że będzie, ale trzeba trochę cierpliwości, a tu codziennie można przeczytać, że księżniczki już są znudzone i zdenerwowane sytuacją z Messim :]

konto usunięte

4

@arasz1819 Trzeba ludziom dać czas na naukę logicznego myślenia. Większość osób tutaj, to nastolatki, albo pełnoletni z umysłami nastolatków. Emocje i hormony na najwyższym poziomie. Tylko spokojne powtarzanie sensowych opinii może ich czegoś nauczyć. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?