- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1193 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1193 Culés
0
Posiada ktoś kompaktowego Samsunga S10e? jakie wrażenia z użytkowania?
0
@MesQueUnClub_87 jak kompakt to tylko AsusZenfone8mini.
https://www.telepolis.pl/artykuly/testy-sprzetu/test-asus-zenfone-8-snapdragon-888-iphone-12-mini-cena-opinie
1
@MesQueUnClub_87 podobno nawet dnia nie wytrzymuje na baterii na tym exynosie i sie grzeje jak pierun
1
@SteuerFreiMoney sam bym kupil ale nie za 3k pln ;)
0
@Ghotti To się tyczy konkretnie tego S10e? czy trochę większy S10 z baterią 3400 ma to samo?
0
@MesQueUnClub_87 wszystkie s10 na exynosie chyba tylko jeden jest na snapie i ten jest ok. Podobno exynosy w s20 sa sporo lepsze jesli chodzi o cieplo i baterie, ale nie wnikałem
0
@Ghotti No jest, ale to ten wielki S10 Lite z przekątną 6,7". Pod względem gabarytów odpada.
0
@MesQueUnClub_87 niestety takie czasy, miałem tego lite na chwile i odesłałem bo jakos tak wyszło ;) mam realme x2 pro 12gb jest ok ale to krowa z checia sam bym kupil tego asusa bo ma 5,8? cala no ale 3k pln ... srogo
1
@MesQueUnClub_87 Posiadam S10e ponad 2 lata już i mega zaje.isty telefon, który szczerze polecam :) Kompaktowość, szybkość, niezawodność. Faktycznie bateria to jedyny mankament, ale to zależy do czego używasz. Jeśli głównie dzwonienie/messenger/insta troche to cały dzień lekko wytrzyma, jeśli sporo YT i innych video, to wiadomo że krócej. Ogólnie boli mnie, że jak może po nowym roku bym chciał zmieniać (bo tak się przesiadam na nowe zazwyczaj po 3 latach), to nie ma wyboru na kompaktowe rozwiązanie w Samsungu czyli coś na zasadzie Galaxy S22e, bo brałbym od razu :(
0
@Ghotti Ja Ci powiem, że od 3 lat ma Samsunga S8 5,8" na tym Exynosie z baterią 3000 mAh i nie narzekam przy swoim trybie użytkowania. Faktycznie, czasem czuć, że robi ciepły w dłoni, ale w ogólnym rozrachunku nie żałuję zakupu. Jeśli w tym S10 byłoby to na takim samym poziomie to luz, muszę się jeszcze przejechać do jakiegoś sklepu stacjonarnego, żeby sobie wziąć do ręki tę wersję S10e i zwykłe S10 i zobaczyć jak z ergonomią tych urządzeń, to jest dla mnie najważniejsze, żeby był wygodny z możliwością obsługi jedną ręką.
1
@MesQueUnClub_87 poczytaj nie wiem jak wcześniejsze ludzie narzekają na S10 że padliny
0
@MesQueUnClub_87 Nie warto przepłacać za literkę S , mam od roku A71 zdjęcia również robi zajebiste i wszystko chodzi jak trzeba. Wcześniej miałem S7 przez 4 lata i też się zastanawiałem nad S10 i nie żałuje że się nie zdecydowałem.
0
@dariooo A71 ma 6,7" - dla mnie to jest tablet, szukam kompaktowego telefonu, więc z serii A w grę wchodzi wyłącznie model A40, lecz tam niestety jest tylko 4GB Ram, więc też odpada, brak wodoodporności to dodatkowy minus.