La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1277 Culés

27

Brawo Legia!!! Kultura gry po stronie Dinama widać swobodę w grze bez wybijanek po autach, spokój i mądre rozgrywanie. Natomiast Legia była słabsza widać róznicę na boisku masa strat w środku, wylewy w obronie i padaka w środku pola. Natomiast zremisowała walką i zaangażowaniem czyli tym wszystkim czego brakuje naszym gwiazdkom w reprezentacji. Jesteś słaby, ale walczysz do końca. I jeszcze jedno Borek podczas transmisji powiedział, że media Chorwackie śmiały się z Legii... ten remis smakuje jeszcze bardziej. Brawo Legia brawo Czesiu!!!. Czekamy na rewanż będzie się działo!!.

1

@fart to prawda, mnie szczegolnie irytują problemy z podaniem do partnera takie bez wyczucia noni przyjęcia pilki. Trening co niektorym z tych elementow by się przydał.

1

@kazbychu Masz rację i na tle lepszego przeciwnika to widać. Piłka do środka i albo strata albo wybijanie na wolne pole.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?