La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1199 Culés

5

Fajnie było na meczu, 29,5 tys ludzi, bez masek, lekki powiew normalności. Atmosfera super, nasza gra niekoniecznie;) trzeba przyznać, ze na żywo Riki robi dobre wrażenie z piłka przy nodze.

0

@hank_moody kto się dzisiaj wyróżniał ?

0

@kaamil1910 Słaby mecz w naszym wykonaniu. Depay motorycznie wyglądał jak Busi, dodatkowo duuużo prostych strat. Sergio z kolei gra na stojąco. Fakt, że z piłką przy nodze to klasa światowa, ale podaj mu metr obok, strata. Przy większej ilości miejsca, mijali go jak pachołka. Umiejętności widać w Griezmannie, technika, inteligencja - TOP. Gavi, Nico, Dest słabo, jeszcze nie ten poziom. Riki miał dobre wejście, jego bym wyróżnił, świetny z piłką przy nodze. Najlepsze na koniec, mianowicie najlepsze wrażenie zrobił na mnie gracz gospodarzy: Karim Adeyemi - był świetny.

0

@hank_moody Rozumiem, ja tłumacze to zmęczeniem zawodników po ciężkich przygotowaniach, myślę że to dobry sygnał przed startem sezonu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?