La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1766 Culés

1

A może jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $$$.
Skoro Barca ma otrzymać 270 mln z tej dziwnej umowy Tebasa to ojciec Leo pomyślał sobie czemu mamy zgadzać się w takim przypadku na obniżkę pensji o połowę...
Tak tylko dywaguje...

0

@Bobo25 nie otrzymają bo nie chcą tego podpisać

0

@tbas Nie chcą ale podpiszą. No chyba że inne kluby też odrzucą.

0

@Bobo25 nie muszą. Nie dostaną siana. To nie jest obowiązek wszystkich

0

@tbas Ale to byłby absurd. Inne kluby by dostały jeszcze więcej. A do tego i tak później przy jakieś przetargach na tv Barca by nic nie miała do gadania bo to sama liga czy wtedy ten fundusz by negocjował.
Albo większość to odrzuca albo wszyscy podpisują, ja to tak widzę.

0

@Bobo25 ten fundusz nie ma nic do praw telewizyjnych. To tylko pożyczka na preferencyjnych stawkach

0

@tbas Z tego co czytałem to ma mieć wpływ na zarządzanie ligą w tym właśnie negocjowanie umów sponsorskich czy praw tv.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?