La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1102 Culés

0

Ogólnie czarne chmury zebrały się nad Barceloną i La Ligą. Barcelona jak i liga potraci większość umów sponsorskich i kontaktów. Ale trzeba iść dalej, mam nadzieję że w klubie dalej będzie rewolucja. Należy pozbyć się szrotu ze składu typu Umtiti, Pjanić, Breithwait, Lenglet, świętych krów Roberto, Alby, najemników Moriba oraz wydaje mi się że trenera. A co najważniejsze obniżyć pensje wśród zawodników, i budować racjonalnie kadrę. Dodatkowo obciążyć kosztami i prawem ludzi odpowiedzialnych za sytuację w Barcelonie. Przetrwalismy po odejściu innych, teraz też się to uda. Mam tylko nadzieję że Barca nie straci kibiców. Szanujmy Leo ale zawsze klub FC Barcelona będzie na pierwszym miejscu. Pozdrawiam cieplutko!

1

@KrwawiaceoczyVEB Zaraz cie tutaj dopadnie stado hien i powie że Koeman potrzebuje czasu , może gdybyśmy dostali 5-1 z Salzburgiem przed początkiem sezonu przejrzeliby na oczy , ale początek sezonu zbliża się nieuchronnie i kolejne druzgocące porażki również

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?