La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 866 Culés

6

Jest to najsmutniejszy dzień w mojej kibicowskiej karierze, a także jeden z najsmutniejszych momentów w moim życiu.
Jak możecie pisać, że to dobrze, że odchodzi? Najlepszy piłkarz w historii tego klubu, a także zapewne największy grajek w historii. Nikt nie dał i nie da tyle co on, i to pod względem finansowym, i pod względem sportowym.

0

@Zoker Może nie chodzi o to że dobrze że odchodzi, ale ja to pisałem już w poprzednim roku jak Leo chciał odejść, że nie mogę się doczekać, w sensie jestem bardzo ciekawy jak będzie wyglądał klub w erze post Messi. Barca była przed Leo i będzie na długo po nim. Klub ponad zawodnikiem, nawet najlepszym na świecie.
Jestem niezmiernie wdzięczny za to co zrobił dla klubu i zawsze będzie tutaj legenda. Ale ciekawość jak będzie wyglądał nowa Barca jest bardzo kuszaca. Zresztą to prędzej czy później i tak by nastąpiło.
Dzięki za wszystko Leo i powodzenia w dalszej karierze, ale Vamos Barca!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?