La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1759 Culés

0

Leo Messi jest bardzo poruszony brakiem przedłużenia umowy. Klub poinformował ojca i agenta zawodnika, Jorge Messiego, że nie są w stanie go zarejestrować. RAC1

A najlepsze jest to że gdyby nie podpisanie kontraktów z Depayem i Aguero pewnie by dało rade "upchnąć" tu Leo (jeszcze po drobnych korektach kontraktów czy odejściu 1/2 zawodników).

Laporta się przeliczył, zakontraktował nowych zawodników nie mając rozwiązanej sytuacji z Leo.

0

@Bobo25 Depay i Aguero zarabiają mało w przeciwieństwie do tego co daje drużynie Coutinho, Pjanić czy Umtiti.

0

@Bobo25 Tylko gdybanie bo nikt nie wie jaki jest limit. Obecnie mamy dużo mniej wydatków na pensje bo nie Messiego. Nawet przy transferach wydajemy dużo mniej. A i tak musimy renegocjowac kontrakty z Pique czy sprzątaczka i parkingowym.....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?