La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1389 Culés

5

Czarnek moim zdaniem robi duża szkodę Kościołowi i szkołom swoimi działaniami i wypowiedziami..


@Kgorecki2500 @Barca1992

3

@tomek8756 Boże, ten człowiek nie powinien być ministrem czegokolwiek. W sumie ciekawi mnie co by mówił, gdyby np. uczniowie chcieli w szkole symbole islamu

1

@Kgorecki2500 Dokładnie, Czarnek na tym stanowisku to nieporozumienie
Propos symboli islamu ,to pewnie Czarnek powiedziałby , że tak nie można, znalazłby pewnie jeszcze jakaś inną wymówkę

0

@Kgorecki2500 Z ciekawości co uważasz o symbolach religijnych, które mają na osobie urzędnicy w widocznym miejscu np. jakiś krzyżyk na łańcuszku(ale widoczny), czy np. kobieta ubrana w hidżab. Tutaj bardziej nie tylko Polska ale cała Europa, czy pracując w miejscu publicznym taki urzędnik ma prawo się ubierać w ten sposób i to jest w jego wolności osobistej, czy też nie bo może np. urazić osoby innego wyznania, które do danego urzędu przychodzą.

1

@priest9999 Niech się tak ubiera. Nie mam z tym problemu. Tak samo jak nie mam problemu, żeby sobie w klasach wisiały krzyże. Jednak słowa Czarnka są przesadzone ibwręcz absurdalne.

1

@Kgorecki2500 Oczywiście że absurdalne są słowa Czarnka, bardziej zastanawiało mnie twoje osobiste podejście do spraw tego typu

0

@priest9999 ja mam wytatuowany odwrócony krzyż :D i nigdy nikt nie miał problemu o to :D a ty byś mial? Każdy może se nosić co chce

0

@Rokita Oczywiście że nie mam nic przeciwko, sam jestem osobą wierzącą i krzyże mi nie przeszkadzają, poza w życiu byłem w kilku krajach muzułmańskich i nie miałem też żadnych negatywnych doświadczeń z islamem.

0

@priest9999 ale ja nie jestem osobą wierzącą wytatuowalem sobie znak satanistów i pytam czy z tym miałbyś problem?

0

@Rokita Miałbym z tym problem, dlatego że jest to niezgodne z polskim prawem.

0

@priest9999 z tego co wiem nie jest to niezgodne z polskim prawem
Ba pentagramy i inne znaki upadłego są sprzedawane na czapkach itd

0

@Rokita Pentagram sam jako znak jest dozwolony, ale odwrócony krzyż już nie

0

@priest9999 wpsialem w Google
Czapka z odwróconym i wyskoczyło x sklepów
To jak sklepy by sprzedawały coś nielegalnego?

0

@Rokita To nie działa w ten sposób. Ty możesz sobie zamówić dany produkt i np. chodzić w nim po domu. Jednakże w polskich prawie masz zapis zgodnie z którym osoba może ciebie pozwać za obrazę wartości religijnych, więc np. jeśli chciałbyś w urzędzie obsługiwać w tych symbolach to każda osoba mogła spróbować wytoczyć proces. Większośc takich procesów skończyło się dla Ciebie grzywną. Teraz można dyskutowac o sensowności przepisu o obrażaniu wartości religijnych, ale generalnie większośc spraw skończy Ci ocennością sędziego. Pentagram natomiast nie jest tylko i wyłącznie używany przez satanistów i łatwo bys się obronił. Dlatego sama sprzedaż może normalnie się toczyć.

0

@priest9999 ciekawe moim kontr argumentem na pewno by było że zwykły krzyż obraża moje uczucia religijne ale być może rację :) miłego dnia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?