- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1599 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Arden
7
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1599 Culés
11
Kolejne minuty upływają, a ja nadal nie jestem w stanie pojąć jak można było do tego dopuścić. Tyle miesięcy, wielkie obiecanki, tu już wszystko dogadane, zaraz kontrakt będzie, pojutrze treningi zacznie w Barcie blablabla, a wyszło z tego jedno wielkie gunwo. W klubie dalej będą goscie, którym albo się grać nie chce, albo są połamani, albo jak grają to błąd za błędem popełniają. Najlepszy piłkarz w historii sportu, który jeszcze przez długi, długi czas mógłby dawać więcej niż inni zawodnicy, a tu taka sytuacja. Burdel pozostawiony przez Bartomeu będzie się ciągnął jeszcze latami tak jak pisałem kiedyś, ze naprawa tego potrwa z 3 lata conajmniej, a Laporta wiedząc jak to wszystko wyglada i znając przepisy bardzo dobrze (tak mi się wydaje, bo skoro jest prezydentem klubu to musi znać przepisy i wytyczne od La Ligi) leciał w ciula, walił farmazony i nawijał makaron na uszy. Przykro mi jest i będzie pewnie do końca życia, ze przygoda Barcy z Messim i Messiego z Barca kończy się w taki sposób. Może to głupie, ale będzie mi przykro do końca życia. To nie jest zawodnik pokroju Rakiticia tylko to jest wychowanek będący tu 20 lat. Najlepszy strzelec, asystent, najwiecej trofeów, meczów itd. Największa ikona i legenda klubu, a także całego sportu. To jest nie do pomyślenia, na prawdę.
Edit: chciałby człowiek jeszcze wierzyć w pozostanie jego osoby w FCB, ale już powoli coraz bardziej przestaje
2
@DaPidejpi Pięknie napisane.
1
@Lionel_Messi10 Dziekuje, staram się. Jest tyle myśli na ten temat i jakbym miał to zlozyc w całość to książkę mógłbym napisać.
2
@DaPidejpi Mordko to samo mam co Ty czy inni użytkownicy (którzy doceniają Leo) za to co zrobil dla Barcy, ktory nie byl Douglasem zeby tak go potraktować. :'(
Chciałbym zeby odbyła sie ceremonia i pożegnanie godne Króla. :' ((
1
@DaPidejpi Freddie!!!