La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1120 Culés

5

Messi nie pasuje do tej całej ekipy PSG. On normalny, rodzinny chłop, a tam prawie same rozpieszczone gwiazdy, które żyją w złotej klatce, w bańce mydlanej. Imprezy, jakieś świty żeby tylko gwiazdorzy się dobrze czuli. Po prostu mentalnie tam nie pasuje. Nie wydaje mi się, żeby się z Neymarem jakoś mega przyjaźnił jak w Barcelonie. Chyba, że Brazylijczyk nie będzie sobą i się zmieni, aby się przypodobać Leo. Ale takiej przyjaźni jak Suarez i Messi to na pewno nie będzie. Dwóch rodzinnych gości, którzy o wiele wyżej cenią bliskich niż imprezy.

Ramos tyle razy rywalizował z Messim, żeby się nie zapomniał i mu na treningu sanek nie zrobił jak będzie miał flashbacki.
No i ciekawe co teraz będzie mówił o Leo. Bo jak grał z Ronaldo to wiadomo kto był lepszy. Później jak już CR7 odszedł to niektórzy zawodnicy Realu wyżej cenili Messiego.

0

@mrboom Thiago Silva sam o tym powiedział jak odszedł z Psg że nie wszystko tam funkcjonuje super :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?