- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1952 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1952 Culés
3
Messi gdyby chciał grać w Barcelonie to by grał. Pieniądzy mu nie brakuje. W samych latach 2017-21 wyciągnął z kontrakty około 300 mln. Wystarczyło zejść z wynagrodzenia i pokazać, że pewne zatracane coraz bardziej wartości stoją ponad innymi. Oczywiście nie mam mu tego za złe, ale trochę nie kupuję tego dorabiania historii, że biednemu Messiemu nie pozwolono grać w Barcelonie. Po pierwsze zarobi kolejne kosmiczne pieniądze w Paryżu, a po drugie przyjemniejsze na pewno będzie granie z Neymarem, Mbappe, Ramosem czy Verrattim niż ciupanie z Griezmannem, Depayem i Lengletem.
0
@Ratamahatta wiesz o tym że Messiego nie mogą zakontraktować nawet jakby zarabiał 1milion?
0
@Ratamahatta marca podala ze barca zarabiala na nim 250 mln rocznie , no ale messi musi znosic te kompromitacje klubu i to jeszcze grajac za darmo. Przy tym taki drewniak griezmann mialby grac za 40 mln rocznie. Ogarnij sie
1
@Ratamahatta jak dla mnie mógłby teraz zejść z wynagrodzenia, a później jako działacz klubu by dostawał większą kasę taka tam rekompensata
6
@Ratamahatta Rzygam już takimi komentarzami...
0
@Ratamahatta W Barcelonie na pewno musiałby grać prawie że za darmo jeśli miałby tu zostać. To po 1.
Po 2 tutaj nie ma prawie żadnych szans na LM w ostatnich latach jego kariery, które na pewno chce dobrze wykorzystać.
Po 3 zawsze to jakieś nowe wyzwanie, nowy kop w tyłek na końcówkę jego pięknej kariery.
A i tak jestem pewien, że gdyby nie limit plac to by u nas został. Jeśli ktoś przez to mniej szanuje Messiego i nie traktuje go jako naszej największej legendy to ma coś nie tak pod sufitem.
0
@Ratamahatta Poczekamy aż wyjdzie i sam powie parę słów. Oby to nie były typowe kocopoły. Druga sprawa, że trochę głupio, gdzie placki typu Dembele, Pjanić czy Coutinho miałyby zarabiać więcej niż najlepszy piłkarz na świecie i w historii. No nie domyka się to. Sam uwazam, że kosmiczne zarobki Leo i nie tylko, to zawsze był absurd, ale szanujmy się. Może to i lepiej, że kończy się ta historia. Szkoda, że w taki sposób.
1
@Ratamahatta nikt Ci tego teraz nie zlajkuje tak jak nie lajkowali nam hejtu na Valverde, bo 'wygrywal' mecze 1:0. Po czasie zrozumieją.
0
@amanter No jeśli on generuje 250 mln to gdzie inne kluby czemu nikt tego generatora złota nie kupuje do tego nieźle kopie piłkę.