La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1538 Culés

22

Trzeba dokonać podsumowania typu wpisów o Messim i sytuacji Barcy:

ateistyczne - nie wierzę, że Messiego już nie będzie
realistyczne - w końcu musiał nadejść ten czas
histeryczne - i co teraz będzie? Barca się skończy
rozczarowane - mógł się Leo bardziej poświęcić i obniżyć pensję
wściekle zdziwione - co, ku**a?
spekulacyjne - gdyby nie był taki chciwy
oskarżające - widać jak mu zależało
sarkastyczne - Leo : odchodzę bo mam za mało na koncie jedyne 1276 milionów euro (patrz gorące)
uspokajające - była Barca przed Leo, będzie i po
analityczne - zastanówmy się w jakim jesteśmy położeniu
lamentujące - w tym klubie nie może być normalnie
optymistyczne - mamy mocny skład i są zdolni młodzi, możemy rywalizować
pesymistyczne - będziemy wychodzić z tego przez dekadę
sentymentalne - oglądam Messiego odkąd mam 12 lat
pragmatyczne - a gdyby zrobić tak, że
brutalne - Messi jest najemnikiem
batalistyczne - siła ognia Barcy jest i tak potężna
religijne - mimo wszystko, jestem pełen wiary i nadziei, że
dumne - my jesteśmy Barcelona, żaden zawodnik nie jest większy niż ...
dociekliwe - ciekawe, czy .....
miłosierne - nie mam żalu do Leo, że
ekonomiczne - kasa rządzi tym biznesem, nie łudźcie się, że Leo ...

i wiele, wiele innych

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?