La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1538 Culés

1

3500 dni w serwisie (a więcej jeszcze bez konta) przypada akurat w taki dzień :(

Człowiek do końca ma nadzieje, ze wyjdzie i powie ze chce byc jak Totti. Skoro kocha i chciał zostać to nie zostawia sie ukochanej w potrzebie…
Talent talentem ale klub dla niego wiele zrobił, począwszy od samego początku…

Niestety czasy romantyzmu w piłce juz chyba na dobre minęły.
Skoro nawet mój kumpel fan Realu mówił, ze on na miejscu Leo dla Barcy grałby nawet za darmo…

Jak myślicie, co powie ? Ja mysle ze po prostu nie chce odchodzić ale odchodzi bo nie moze byc ciężarem dla klubu, nie chce zeby klub dalej sie zadluzal po fatalnych latach Bartomeu. Ze musi zarabiać by utrzymac wszystkie projekty, fundacje i pracowników.
Tylko ze Barca go potrzebuje, nie teraz i nie w taki sposob odchodzić. Po tylu latach narobić w życiorys i isc do szejków ?
Dziękuje za wszystko bo to jest nie do opisania ale mimo wszystko na sam koniec sie zawiodłem. A z ojcem od zawsze byliśmy wielkimi fanami i obrońcami Leo.
Od zawsze myslalem ze na koniec zrobi szach mat wszystkim swoim hejterom i zostanie taka klubowa legenda jak Totti.
A teraz nadal będą mówić ze gdyby nie kasa to nie grałby tyle lat w Barcy, ze fajnie sie tylko doiło klub jak barto podstawiał i jak go potrzebują to odchodzi.

0

@SinMistico messi nie mogłby grać za darmo
pewnie sa jakieś reguły ktore określają minimalna pensje dla daneego zawodnika ( przynajmniej takmi sie wydaje ;D)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?