La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 862 Culés

0

Jeśli chodzi o sytuacje z Messim oraz rejestracją nowych zawodników, to było tak, że Laporta miał zaakceptować umowę z CVC, a liga zaakceptowałaby rejestracje wszystkich piłkarzy. Pieniądze z funduszu może pomogłby w tym, bo były także informacje, że zarząd miał naciskać na jak najszybciej załatwienie umowy. Po konsultacji z ekspertami oraz ludźmi z CVC, a pewnie i z Perezem postanowili stanąć przeciwko tej inwestycji co było równe z rezygnacją z przedłużenia kontraktu Messiego. Tak to wyglądało?

0

@Mow_mi_Douglas Tak. Z głównym naciskiem Pereza dodam. Bo to blokuje Superlige

konto usunięte

1

@Mow_mi_Douglas Perez prawdopodobnie złożył jakąś ofertę Laporcie w zamian za to, że ten odrzuci deal z CVC. Wszystko na to wskazuje. Tebas mówił, że był dogadany z Barceloną a sama Barca najbardziej ze wszystkich klubów skorzystałaby na tej umowie w obecnej sytuacji finansowej, nie było powodów by odrzucać tę ofertę ale Perez coś zamieszał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?