La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1754 Culés

2

Brat właściciela Psg coś po arabsku wysmyrałhttps://mobile.twitter.com/khm_althani/status/1424882798243061762

0

@Encore modli się

konto usunięte

0

@Encore To jest jego brat, czy to kolejne fejkowe konto / losowy Arab? Bo już jeden bzdury napisał.

2

@Encore ja przetłumaczę

Tylko zostaliśmy królem Boga


O Boże, proszę Cię o to, co najlepsze w tym dniu

Jego zwycięstwo, jego zwycięstwo, jego światło, jego błogosławieństwo i jego prowadzenie…

I szukam schronienia w Tobie przed złem tego, co w nim jest i przed złem tego, co za nim następuje

prosze chlopaki, jak cos to walcie. jestem mistrzem w tlumaczeniu z dziwnych szlaczków

0

@LuisSalvano Tak to jest jego brat.

0

@marcin62 O to Messi zostaje. Tak wychodzi z mojej analizy tego tekstu

0

@Encore Cytuje wg Translatora

"Tylko zostaliśmy królem Boga
.
O Boże, proszę Cię o to, co najlepsze w tym dniu
Jego zwycięstwo, jego zwycięstwo, jego światło, jego błogosławieństwo i jego prowadzenie…
I szukam schronienia w Tobie przed złem tego, co w nim jest i przed złem tego, co za nim następuje”.

konto usunięte

0

@LuisSalvano jak masz przy nicku ten ptaszek to znaczy ze oficjalne konto jakiejś osoby sławnej, czyli zweryfikowane wiec na 100% prawdziwe konto

0

@Encore no ja nie wiem, szejku został królem Boga. Odpali jakieś super wrotki i nawet się nie obejrzymy a Leo bedzie w paryżu

konto usunięte

1

@Coutinho007 Uff to modlitwa, a nie dementowanie.

1

@Encore mowi ze lubi placki

0

@LuisSalvano No ja też się mogę o to pomodlić bo co pozostało :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?