La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1567 Culés

4

patrzcie ananasa


3

@Transu96 hajs, hajs bejbe

0

@Transu96 No i brawo młody, walcz o swoje!

2

@Transu96 Co za parówa, zero wdzięczności... O ile to prawda.

0

@AlexDark00 Jakiej wdzięczności? To teraz każdy piłkarz klubu ma się zgadzać na wszytsko co powie klub z wdzięczności?

0

@Transu96 Dla takiego sport jest całkowicie nieważne.

konto usunięte

0

@Kgorecki2500 a dla kogo jest? Bo w 99,9% przypadków moim liczy się tylko $

2

@Ghotti nawet jak liczy się kasa, to teraz dla niego najważniejsze powinno być granie. Jak wbije do topu to zarobi pieniędzy na kilka pokoleń w przód. A jak posiedzi na trybunach przez rok to może się skończyć tak, że przepadnie i nie zarobi nic

0

@Bobo25 Wiadomo, że nie ale mógłby chociaż okazać jakąkolwiek wdzięczność, a on jeszcze chce przesiedzieć rok na ławie i odejść za darmo, żeby indywidualnie zyskać. Sorry ale to brak szacunku.

0

@AlexDark00 Nie, to nie jest brak szacunku. To odpowiedzialne zachowanie i racjonalne podejście w kwestii kariery zarobkowej i ma do tego takie samo prawo jak każdy inny.
Poza tym jak skończy się okienko i wszytsko ucichnie to zacznie grać (w Barcy B).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?