- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 946 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 946 Culés
5
Mam nadzieję, że jedyne trofeum jakie Leo wygra to będzie Citroen CUP
1
@Ghotti tylko LM dla Boga
0
@Ghotti Dobrze życzysz klubowej legendzie xD Taki kibic Barcy, która bez Messiego by nie wygrała prawie 37% wszystkich trofeów xD
1
@normasubiektywna
to zdecyduj sie czy jestes kibicem barcy czy messiego, jesli tego drygiego to jest pewnie strona fanóW PSG
2
@normasubiektywna ale on jest kibicem klubu, a nie piłkarza... Pilkarze się zmieniają, a klub jest jeden.
2
@normasubiektywna ale ja kibicuje od 20 lat Barcelonie a nie Messiemu taka różnica.
0
@lucca87 Kibicuje Barcelonie, ale życzę również Messiemu wielu trofeów. Jest świetnym sportowcem, mam do niego szacunek i uważam, że w pełni zasługuje na możliwość sięgnięcia po kolejne trofea, nie ważne gdzie by grał. Barcelonie natomiast życzę racjonalnego zarządzania, odbydowy finansowej, a dopiero potem trofeów. Opadła kopara? Tak też się da ;)
0
@normasubiektywna
nie opadła, tak jak wyżej ja kibicuje klubowi a nie messiemu, szczególnie po tym jak się zachowuje - vide szopka rok temu
kibicuj jak chcesz ale nie dziw się że sporo osób w nosie ma trofea messiego, bo to normalne