La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 885 Culés

konto usunięte

0

Liczb dalszy ciąg:

Messi przeciwko Barcelonie zagra maksymalnie 4 razy. Oczywiście przy założeniu, że trafimy na siebie w LM, on się nie wykartkuje / nie będzie miał urazu. Teoretycznie może być tak, że w grupie na nich wpadniemy, a później w dalszej fazie, ale to już musiałby być wyjątkowy pech.

1

@LuisSalvano A PSG nie jest z nami w 2 koszyku?

konto usunięte

7

@LuisSalvano Cóż za dogłębna analiza hahahahaha

2

@LuisSalvano maksymalnie to i z 10 może zagrać. Przecież nikt nie powiedział że nie przedłuży tam kontraktu

konto usunięte

2

Napisz że na pewno na nich nie trafimy w grupie chciałbym zobaczyć takie mecze :) @LuisSalvano

konto usunięte

0

@GeraltzKatalonii Racja! Tak więc w tym sezonie na pewno w grupie z nimi nie będziemy.

0

@LuisSalvano Wystarczył by ten 1 raz.....
Żeby człowiek się załamał.

0

@Ghotti niech napisze że nie trafimy wtedy na pewno trafimy

1

@LuisSalvano mam nieodparte wrażenie, że kolega mieszka w Amstetten i gdyby nadarzyła się okazja to zaopiekowałby się się Leo jak Josef Elisabeth.

konto usunięte

0

@PatrykBarca Oczywiście, tu się zgadzam.

konto usunięte

1

@LuisSalvano Super że nam to tłumaczysz.

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?