- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1809 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
99
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1809 Culés
2
Śmieszy mnie jak ludzie piszą, ze Psg nie ma historii i nazywają ich „śmiesznym
klubikiem”. Historie wreszcie stworzą, jeżeli zaczną wygrywać. Sam fakt wygrania Ligue 1, 7 razy na przestrzeni ostatnich 10 lat jest historią. Jeżeli tempo rozwoju tego klubu się utrzyma to za 50 lat mogą być jednym z najbardziej utytułowanych klubów w historii. Tylko tych z którymi wygrali będzie bolało, że napisali historię, dzięki petrodolarom.
2
@blodziakk Otóż nie. Do tego potrzeba silnej ligi. Konkurencji i walki wewnątrz kraju. PSG nigdy nie będzie na poziomie wielkich klubów.
4
@blodziakk To ciekawe przed erą petrodolarów walczyli o utrzymanie w lidze bananowej, a teraz wielki klub z Historią oczywiście za tryliardy mln. A i jeszcze LM nie wygrali gdzie przeważnie kończyli wycieczkę na 1/8. Klub z Historią.
0
@fart Wystarczy nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Rozumiem, ze to jedna z umiejętności wymierających. Czy ja gdzieś napisałem ze teraz należą do grona klubów historycznych?
@LS Na poziomie już są od dawna. Przykładem jest ze zlali nas rom temu jak tylko chcieli. Wystarczy, że wygrają to i owo.
0
@blodziakk Zajrzyj do gabloty z trofeami Barcelony, Realu itd. Potem zajrzyj do Paryża.
0
@LS ale ty musisz udawać, bo przecież nie możesz wierzyć w to co piszesz. Na poziomie piłkarskim są już od dawna na równi z czołówką i nikt nie może powiedzieć, ze tak nie jest. Wygranie ligi mistrzów to już tylko kwestia czasu. We Francji już się zapisali w historii, a w Europie, tak jak już mówiłem to tylko kwestia czasu. Im wcześniej to do głów niektórych dotrze, tym mniej będzie bolała dupa.
Jeżeli zapisali się do historii na krajowym podwórku, to posiadają historie, nie ma znaczenia, ze stało si to w sezonie 12/13 czy 18/19. Chyba, ze historie uznajemy dopiero za czas przed 2012 rokiem, żeby można było ich nazwać śmiesznym klubikiem bez historii.
1
@blodziakk Ta ich historia na własnym podwórku jest taka, jakby Real grał w lidze bez Barcy i Atleti. Albo jakby City grało beż UTD, LIve i Chelsea. Jaką to ma wartość? To już Lyon i Monaco mają lepszą historię.