La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1434 Culés

0

Którzy piłkarze z pierwszego zespołu są obecnie niezdolni do gry?

ter Stegen
Mingueza
Dembele
Aguero

Ktoś jeszcze? Pedri być może i tak nie zagra, ale to inna kwestia - tak samo Eric Garcia.
Wague też ma niby uraz, ale Senegalczyk de facto wciąż nie opuścił Barcy, a w Katalonii grać raczej nie będzie...

konto usunięte

1

@Katalonbar FdJ niby ma zdąrzyć ale ma kontuzje obecnie

3

@Katalonbar Krótkie zestawienie:
1) Depay,Emerson,Garcia, Aguero - niezarejestrowani
2) MATS, Mingueza, Dembele, Fati, Aguero - dluzsza kontuzja
3) Pedri - wystep watpliwy z uwagi na kadre
4) De Jong, Lenglet - maja kontuzje obecnie, ale istnieje cien szansy by mogli zagrac w 1 kolejce
5) Umtiti, Pjanic - na wylocie z klubu/ trybuny prawdopodobnie

0

@priest9999 Depay jest zarejestrowany od wczoraj. Jako jedyny z piłkarzy, których wymieniłeś.

0

@szymonekk Nie jest zarejestrowany, zostało to zdementowane. Tylko Demir jest zarejestrowany jako gracz Barcy B.

0

@priest9999 Racja, mój błąd. Naczytałem się fake newsów. A już myślałem, że dopniemy największy transfer tego lata-rejestracja nowego zawodnika. :D

0

@Katalonbar Coutinho mentalnie :(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?