- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1617 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1617 Culés
1
Messi w PSG przytuli 35 baniek
U nas przytulał 100.
MIłość do klubu i przywiązanie do barw klubowych od dziecka!
0
@horang brutto czy netto
1
@horang Tak miłość do klubu! Warto zrozumieć, że to Barcelona zyskała wiele wiele więcej niż mu dała.
6
@horang W PSG podajesz netto, u nas w brutto... ehh. Aby tylko pasowało.
1
@horang w piątek płacz przed kamerami a wczoraj uśmiech od ucha do ucha. Niech nie wraca nigdy
3
@horang to nawet nie jest manipulacja, po prostu jak zwykle nie masz pojęcia o czym piszesz.
2
@Dani13 No tak bo powinien być smutny cały czas.
0
@horang podajesz u nas brutto, a w PSG netto. Warto dodać premie za podpis oraz bonusy
0
@arasz1819 dobrze że ty masz pojęcie o wszystkim.
Może w końcu się przyznasz co robisz w życiu?
Na pewno wykształcenie wyższe, i prezesura w dużej firmie xDDD
4
@horang a po co ci to? Mógłbym być nawet ułomnym bezrobotnym, a i tak zawsze gotowym wypunktować twoją głupotę :]
0
@horang Ale ty kłamaca i manipulant jestes. Leo w PSG 35 netto. U nas 20 netto. Do PISU perfekcyjnie sie nadajesz.
0
@tbas 200 baniek przez 5 lat, w tym tylko 2 lata gry, co wychodzi 100 za sezon.
Myślenie nie boli.
z kolegą @arasz1819 możecie podać rękę, albo nogę jak kto woli xD
0
@arasz1819 nie biorę udziału w dyskusji z anonimowymi manipulatorami, z ilorazem inteligencji szympansa, więc sorry, dopóki się nie przedstawisz to dyskusja skończona
0
@horang ciebie boli to widać po twoich wpisach.
To jeszcze dodaj wiek, jak podajesz sumę z kontraktów.
3
@horang A gdzie masz info ze tylko 2 lata gry? Widziałeś kontrakt? Rozumiem ze w dobie kryzysu dostał jeszcze wiecej niz wcześniej?. Cytuje Leo, zgodziłem sie o obniżenie pensji o 50%, zarabiał 40% netto. Wszystkich, wszedzie obrażasz, a daje od ciebie frustratem.
0
@horang Magda Farfocel - prezeska w dużej firmie z wykształceniem wyższym. Teraz mogę dalej ci pokazywać jak jesteś zielony w każdym temacie w jakim zabierasz głos?
0
@tbas 2 lata gry i 3 lata w MSL jako ambasador, każdy o tym trąbił
ja obrażam? puknij się w czoło, serio typie.
@arasz1819 nigdy nie byłeś godnym partnerem dla mnie do rozmów, jesteś tylko prowokatorem z którego mam bekę xD
Komentarz usunięty
0
@tbas skończ tą dyskusję typie , rozłącz się
0
@horang Niby dlaczego Typie.