- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1508 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
NeroTFP1
18
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
ranger3120
21
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1508 Culés
17
Wszyscy śmieją się z Arsenalu czy tam Borussii, a tymczasem to my - kibice Barcelony w ostatnich 5 latach mamy najciężej i takie są po prostu fakty:
Z najlepszego klubu na świecie, przez ostatnie sezony staliśmy się pośmiewiskiem w Europie, co jest głównie zasługą Bartomeu -
2017 - odejście Neymara w nieeleganckim stylu,
2018 - kompromitacja z Romą, przegrana w przedostatniej kolejce Ligi - utrata szansy na tytuł "Niepokonanych"
2019 - Anfield
2020 - Bayern, oddanie Suareza za darmo do drugiego największego ligowego rywala
2021 - pierwszy mecz z PSG, odejście Messiego w okropnym stylu.
Do tego dochodzą mniejsze lub większe problemy instytucjonalne, PR-owe, oraz ogromne kłopoty finansowe.
Obecnie musimy wspierać Barcelonę, jak nigdy dotąd i każdego z prawdziwych Kibiców naprawdę szanuję.
Vamos Barca!
1
@VamosRakieta eee tam, naprzód PSG!
;)
3
@VamosRakieta Najgorzej mają kibice Realu. Bo jak można im kibicować?
1
@VamosRakieta W pięć lat dwa mistrzostwa, trzy puchary kraju, dwa superpuchary. Pięć lat i siedem nagród. Rzeczywiście najciężej.
0
@Khajio a teraz spójrz na Ligę Mistrzów.
1
@Khajio no wszystko zależy od punktu odniesienia. Jak robisz przez trzy lata pod rząd takie transfery jak Dembele , Coutinho i Antek za prawie 400 mln, do tego sprowadzasz jeszcze wielu innych drogich zawodników, to masz ambicje na wygranie LM, a wygrywanie czegokolwiek jest twoim zas***ym obowiązkiem, więc naprawdę w tym kontekście tych parę krajowych pucharów i tytułów nie satysfakcjonuje jako całość. Tym bardziej, że wszyscy wiedzą, że to LM jest tym najbardziej pożądanym trofeum.
@VamosRakieta ma tutaj całkowitą rację.
1
@VamosRakieta A 2016 0:4 z PSG, 0:3 z Juve, odejście Alvesa w bardzo przykrych okolicznościach, strata mistrzostwa Hiszpanii?
1
@VamosRakieta Tak wczoraj myślałem nad tym, czy za dużą cenę nie płacimy za ten tryplet z 2015 roku, trofeum nam nikt nie odbierze, ale ciąg zdarzeń jaki po nim nastąpił każdy widział. Szkoda, że lepiej nie wykorzystał ówczesny zarząd tego sukcesu, tylko systematycznie szło to w dół...
1
@priest9999 Zgadza się.
0
@panczo w punkt.
0
@VamosRakieta Tyle samo byliśmy obiektem kpin co potężny między innymi Manchester City Pepa Guardioli dostający łomot od Lyonu, PSG czy Juventus od Porto i tyle samo wygraliśmy. Zresztą mówimy o rozgrywkach, gdzie spotka się prawie 8 klubów ze ścisłego topu. To naturalne, że mamy takie same prawdopodobieństwo jak wymienione i nie pada na nas. A jak Arsenal i Dortmund radzą sobie w Lidze Mistrzów? W jakim stylu żegnali się zawodnicy? Naprawdę nie zachowujemy się jakbyśmy mieli najciężej w Europie.
0
@panczo Jak ten tekst ma się do Pepa Guardioli, który wydał pewnie jeszcze więcej w City i wygrał tyle samo czy choćby PSG? Tyczy się to tylko Barcelony? Oni nie mają tak samo ciężko?
1
@Khajio nie wydał więcej, wydał mniej, zero transferów powyżej 100 mln poszło z klubu ( w tym roku jeden, ale jego efekty będziemy mogli oceniać dopiero po tym sezonie) to po pierwsze, po drugie w Lidze Angielskiej jest znacznie większa konkurencja niż w LaLiga, a po trzecie @VamosRakieta pisał nie tyle o braku sukcesów, co o "frajerstwie", przepraszam, ale prowadzić 3:0 i 4:1 w pierwszym meczu i odpaść rok po roku ... Guardiola takich rzeczy w City nie odstawiał. Nie śmiejesz się z klubu tylko dlatego, że odpadł z Ligi Mistrzów, bo ktoś odpaść zawsze musi a na końcu zostaje tylko zwycięzca, ale śmiejesz się, jeśli ktoś już ma kęs w gębie i później go wypluwa... polityka transferowa to samo, za mniejsze pieniądze, do City trafiali piłkarze robiący różnicę, a nie nasza niefantastyczna trójka. No i Suarez oddany do groźnego rywala za darmo (chyba coś tam jeszcze dopłacaliśmy mu xD xD xD) po to żeby strzelił ponad 20 bramek dających mistrzostwo... No to jak to nazwiesz ? Nie frajerstwo ? Pep takich rzeczy w City nie robi...