La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1284 Culés

0

Właśnie zobaczyłem w filmiku u T. Cwiąkały że Messi napisał ( a raczej ktoś za Messiego bo to po angielsku) że "it is not a good bye, just a see you later".
Wyraźnie dając znak że wraca.
Czy zatem możemy traktować pobyt Messiego w PSG jako wypożyczenie? Pokrywają całą pensję do tego będzie się ogrywał w LM.
Barca w końcu nie będzie musiała wypłacać mu tej złodziejskiej pensji i odbuduje się a młodzi wzniosą się w końcu na poziom nowych Iniesty Xaviego i Messiego, czego nie mogli zrobić kiedy Messi był w drużynie.
Wyobrażacie sobie zdziwienie Leo jak wróci a tam "nowi" Xavi, Iniesta i Messi.
Ale się zdziwi co nie? HAHAHHA

konto usunięte

5

@zenoowity Wróci oczywiście wróci. Pytanie tylko w jakiej roli, bo równie dobrze może dostać posadkę jako ambasador.

konto usunięte

0

@zenoowity Mam bardzo podobne podejście do tematu i też uważam, że wróci za 2 lata.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?