La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1800 Culés

1

Liczę na to, ze Real kupi Mbappe w tym okienku. Mimo, ze zyskają zawodnika na lata to będą musieli wydać kupę kasy. Jeżeli plotki są prawdziwe i w miejsce Mbappe Psg sprowadzi Cristiano to będę oglądał wszystkie mecze gdzie z przodu będzie Messi, Ronaldo i Neymar.

1

@blodziakk Za dobrze im życzysz patrząc na to co my mamy w ataku.

0

@Coutinho007 Na papierze mamy dobrych zawodników. Real na papierze tez ma Hazard, Bale i Benzema. To ze Real kupi Mbappe wcale nie znaczy, ze on się tam odnajdzie. Zobaczenie Messiego i Ronaldo w jednej drużynie jest tak niemożliwe, ze nawet warto liczyć na najmniejsza szanse. Przynajmniej ja na to liczę.

0

@blodziakk Nie kupią, jeśli już to za rok po wygaśnięciu umowy, w tym roku w mojej ocenie szans na to nie ma. Szejk już się napalił na to niesamowite trio w ataku i w to okienko nigdzie Mbappe nie puści.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?