- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1118 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1118 Culés
3
BARCELONA - normalność
tego czego życzę każdemu cules obecnie to normalność, nic więcej bez tych wszystkich kaczek dziennikarskich, bez zastanawiania się czy ktoś będzie zarejestrowany, nic więcej powrotu do normalności i zdrowo funkcjonującego klubu
jak czytam o tych negocjacjach obniżki pensji u Buis, Alba to mnie krew zalewa - serio powinni być wywaleni bez przedłużania umowy, serio tak ich boli obniżka pensji aby zarejestrować nowych graczy? gdzie tu dobro drużyny, gdzie ambicje sportowe?
zabraknie im na 10 Ferrari? serio, tylko widzę Pique jest prawdziwym cules i kocha klub
zresztą działania zarządu też są śmieszne - ileż można negocjować obniżkę pensji? propozycja 3 dni na zastanowienie, kontrprozpcyja kolejne 2-3dni i w 10 dni max spokojnie by się to zamknęło, zresztą klub mógł zaproponować solidarną obniżkę wszystkim o 10-15% i może szybciej by poszło
po tym okienku coraz bardziej mam chęć pożegnać takich piłkarzy jak busi, alba i s.roberto zostawiając tylko Pique z tej starej gwardii
a Laporta niech się weźmie do roboty bo chyba obniżka pensji to już nie powienien być taki problem jak ze sprzedażą piłakrzy i choć to mógł już dawno ogarnąć
zresztą tyle się mówiło o Barca Corporate i sprzedaży praw i jakoś cisza o tym
wiara w tym że mamy fajną młodzież jak demir, pedri, de jong, balde, nico, gavi, fati i to na takich pilakrzach trzeba budować przyszłość + liczę mocno na depay
1
@lucca87 No moim zdaniem to by było najlepsze rozwiązanie. I tak już pożegnaliśmy Leo, tak więc nie zaszkodziłoby przeprowadzić radykalnych zmian i pożegnać się z wyżej wymienioną trójką, po czym zacząc wprowadzać młodych.