La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1573 Culés

8

Kolejny raz "brawo" USA! Śmierć tysięcy żołnierzy, w tym 44 Polaków, wydanie olbrzymich pieniędzy na wojnę i jesteśmy tam gdzie 20 lat temu...Niebywała jest ta polityka USA a może to bardziej Izrael już w 100% pociąga za sznurki, destabilzując cały Bliski Wschód?

3

@Kamilos84 no to myślę że czas by inne kraje pokazały Amerykanom jak to się robi. Zobacz ilu chętnych

0

@Kamilos84 jakkolwiek mogę się poniekąd zgodzić, tak uważam że nikt by tego nie zrobił lepiej. W Afganistanie nie da się wygrać. Ukształtowanie terenu to uniemożliwia. W Wietnamie jakby się uprzeć i mieć kasę to można było cały kraj po prostu zrównać z ziemią. A tutaj? Nikt nie zrówna gór do poziomu morza. Można by ewentualnie utrzymywać względny spokój ale to wymaga ogromnych środków

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?