- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1575 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
28 odpowiedzi
Dari0G
45
@kodi77 Brak mi słów, stary. Naprawdę współczuję.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1575 Culés
0
Barcelone czeka degradacja i to jest kwestia czasu.
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@donleo12 Ty to wiesz.
4
@donleo12 No a myślisz, że po co @Redakcja ogarnia tego Patronite?
1
@donleo12 Ty to się dopiero znasz "ekspercie"
0
@Encore Chłopie otwórz oczy zobacz w jak głębokiej d** jesteśmy. Tych długów nie da się spłacić,a jak nie będzie wyników na boisku to degradacja przyjdzie bardzo szybko.
Komentarz usunięty
0
@donleo12 degradacja świętych krów ;)
0
@donleo12 Przejmie nas jakiś inwestor (coś jak Abramowicz) i sytuacja się poprawi.
0
@donleo12 Nie da się spłacić?
Sprzedajesz Pedriego, De Jonga, Fatiego, Griezmanna, Depaya, Araujo, Desta i już masz kilkaset milionów. Pewnie gdy nie będzie innej opcji to zacznie się wyprzedaż w Barcelonie, ale myślę, że jednak do tego nie dojdzie.
0
@Zoker Serio w to wierzysz,że znajdzie się naiwny wiedząc,że Barcelona jest w dup*e i wyłoży 100 milinów na takiego Pedriego? Nikt nawet nie chcę Umtitiego lub Pjanica i to za darmo xD. Z czym do ludzi
0
@donleo12 Ale Ty wiesz jak to działa, prawda? Oczywiście, że pierwsza oferta nie będzie opiewała na 100 mln, bo to jest niemożliwe. Pedri jest perełką, którą zna i chce cała Europa. Przecież to byłyby negocjacje, bo nikt nie chciałby czekać aż Hiszpanowi skończy się kontrakt. Ktoś rzuciłby 20 mln, kluby by się o tym dowiedziały to by wyższe oferty składały.
0
@Zoker To działa tak kluby nie są głupie wiedząć,że Barca szuka kasy i np. wystawia Pedriego na sprzedaż to dadzą mniejszą ofertę. I albo Barca to zaakceptuje albo niech se szuka naiwniaka co da 100 mln