- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1607 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1607 Culés
0
Arsenal kiedyś chciał Umtitiego i lubią albo przepłacać na obrońcach, albo kupować do tej formacji wraki piłkarzy. Dajemy im Samuela i dopłacamy max 10 baniek za Lacazette. Oni nadal będą mieli francuza i my tez. Dodatkowo w miejsce Samuela ściągamy za darmo na już Boatenga za mniejszą pensje i wtedy kadra u nas jest kompletna z młodymi zawodnikami na każdej pozycji i doświadczonymi, którzy mogliby uczyć swoich młodszych kolegów z formacji wielu rzeczy. Ja bym brał w ciemno coś takiego. Pozbywamy się gościa wiecznie kontuzjowanego z wielka pensja w zamian wzmacniamy napad i za free ten Jerome. Kuuuurła. Człowiek się rozmarzył
3
@DaPidejpi "Ja bym brał w ciemno coś takiego" oczywiście, bo to jest zbyt opłacalne dla Barcelony i nierealne
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DaPidejpi Umtitiego chyba nikt za darmo nie chce. Jedynie według mnie, możliwa jest wymiana Coutinho/Laca.
0
@Zoker No jak. Dla każdego opłacalne. Arsenal lubi takich zawodników, którzy większość czasu maja kontuzje, albo są tzw wrakami. Dostają takiego grajka, my od nich zyskujemy zawodnika do napadu, który nam się przyda. Kluby i zawodnicy są zadowoleni. Do tego my ściągamy za free Boatenga i Jerome tez jest z tego zadowolony, bo będzie grał w Barcy, czyli wielkim klubie. My ze ściągnięcia go tez bylibyśmy zadowoleni bo to byłoby dobre wzmocnienie pod każdym względem i dostawałby mniejsza pensje niż Umtiti. My, Arsenal, Laca, Umtiti i Jerome zadowoleni. Każda strona jest szczęśliwa
0
@DaPidejpi Jerome to może sobie pokopać w lidze katarskiej za wielką pensję. Piłkarz spełniony.