La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1723 Culés

3

Jeżeli planem Laporty było odsunąć Leo od Barcy. To czy nie byłby glupkiem, skoro ten Leo przynosi ponoć tak ogromne zyski? Dla mnie to dobra decyzja. Szkoda takiego pożegnania, ale rok temu sam Leo chciał zgotować nam nie lepsze.

konto usunięte

1

@koksik2700 decyzja może nie była dobra, ale konieczna. Leo sam na siebie zarabia i jeszcze przynosi zysk, ale są inni piłkarze jak Pjanic czy Cou, a ich ogromne pensje już się nie opłacają. Dlatego aktualnie wydajemy 103% przychodów na pensje. W konferencji poświęconej Leo, Laporta mówił, że z nim byłoby to 110%. Do tego dochodzą kwestie zarejestrowania piłkarza… skoro Depay i Garcia zmieścili się dopiero po znacznej obniżce przez Pique, to dla Messiego musieliby obniżyć pensje wszyscy, a jak wiadomo dla niektórych liczy się kasa

0

@The_Man No sorry ale to jest absurdalne jeśli masz piłkarza który na siebie zarabia :) to robisz wszystko by go zatrzymać by pomógł ci przejść kryzys suchą stopą a nie puszczasz go w świat.
Wciąż nie ma nowych sponsorów których obiecał, a o BC napisał że oferty były niedoszacowane, ok tylko to żaden problem byle wystarczyło ci na Messiego.
Z trzech obietnic wyborczych nie spełnił żadnej.

Wniosek jest jeden wcale na siebie nie zarabia.

konto usunięte

1

@Gall sponsorzy jeszcze są ci sami co za czasów Messiego wiec nie ma tu mowy o zwiększeniu czy zmniejszeniu zysków gdyby Messi został. Tak więc nie nazwałbym tego puszczeniem Messiego, a raczej jego odpuszczeniem. Na to, żeby Messi został uważam, że nie było szans. Wystarczy spojrzeć jakie były problemy z zarejestrowaniem Depaya czy Garcii. Poza tym ogromny dług i kolejne straty. Poza tym Messi grałby tu 2-3 lata a Barca musiałaby spłacać go 5 lat. Do tej pory Messi był opłacalny, ale dla kibiców i sponsorów chyba trochę spowszedniał w Barcy. Wystarczy spojrzeć jaki boom zrobił po wejściu do PSG. 150 mln na samych koszulkach… nawet gdyby został w Barcelonie, zyski ze sprzedaży jego koszulki wyniosłyby dużo mniej

0

@The_Man Ja nie płaczę odnośnie odejścia Messiego tylko narracja że jest jak generator złota w ogóle nie pasuje z tym co później laporta robił. Jak tusquuets mówił że on by rozważał sprzedaż to ludzie go tu wyzywali a on miał wgląd w cyferki i wyszło na to że on widział więcej.

Laporta mówił że ma nowych sponsorów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?