- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1728 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
norbi77
11
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1728 Culés
0
To co jakie typowania? Nagelsmann wygra swoją pierwszy mecz jako trener Bayernu? Czy seria będzie trwała...
@MesQueUnClub96 @Encore @Khajio
0
@PatrykBarca Ale ten mecz to ani jego pierwszy mecz, ani nawet pierwszy oficjalny. A co do pytania, to raczej Borussia 2:1/3:2
2
@Oskar00 Chodziło o to, że pod wodzą Nagelsmanna Bayern jeszcze nie wygrał.
1
@Zoker A no tak, chyba się jeszcze nie dobudziłem. W takim razie przepraszam @PatrykBarca za czepialstwo.
0
@PatrykBarca Jak Borussia zagra jak w weekend i Bayern zagra jak w weekend, to by się skończyło 4:2 dla Borussi. Sęk w tym, że puchary zawsze inaczej wyglądają, co dopiero spotkania tej dwójki. W tych spotkaniach nie ma czegoś takiego jak brak formy, zawsze ta słabsza ze stron mobilizuje się i potrafi wywalczyć postawą dobre spotkanie. Druga, lepsza ze stron, ciągle próbuje dostosować się do rywala i odrzuca poczynania ligowe na bok. Obstawiam coś na styku dla Borussi mimo wszystko. Raz, że Dortmund serio dobrze sobie radzi w SP, dwa, że Nagelsmann chyba od 4 lat nie wygrał w Borussią. Coś w stylu 3:2, 2:1 przewiduję.
Problemem Borussi może być Malen/Moukoko w pierwszym składzie, gdzie jeden coś nie gra zbyt dobrze, drugi ma 16 lat i Witsel na środku obrony.
0
@Khajio Mi się z kolei wydaje że ich największym problemem jest nieumiejętność kontroli spotkania w takich meczach. Oni mogą prowadzić 2:0 Do 80 min, żeby na koniec przegrać.
0
@PatrykBarca To też, ale trzeba też wyróżnić Bayern. Mimo klasy i elegancji w grze, gdy dochodzi do meczu o trofeum, zawsze widać w nich nienaganne Niemieckie przygotowanie. Dla nich jedynym gorszym przeciwnikiem od Kimmicha, Mullera, Lewandowskiego i Goretzki jest przegrywający Kimmich, Muller, Lewandowski i Goretzka. W takich momentach Bayern zawsze pressingiem wygląda jak jeden z najlepszych w tej dziedzinie na świecie. No derby w skrócie. Na derby zawsze wchodzą na najwyższy poziom, nieważne w jakiej są aktualnie formie.
Nie chce mówić, że Dortmund ma w końcu trenera, ale w ostatnich latach było dużo do zarzucenia. Maszyna Terzicia dopiero ruszała i on aż chciał oddać Bayernowi inicjatywę po kilku kontrach. Półtora roku Favra było nieporozumieniem i zmarnowanym czasem. Potem dobry pierwszy rok Favra, jeszcze dalej duet Stoger i Bosz z kurtyną milczenia. Ostatni raz trener dojechał sportowo na dłużej niż końcówkę sezonu w 2018/2019 roku. Jeszcze wcześniej było to w 2016/2017 za Tuchela.