- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1099 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
3
Ale parówa co??
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1099 Culés
4
kiedy prorok Mohamed zrozumiał, że jego założona sekta nie rozwija się a nowych członków trudno zwerbować wpadł na świetny pomysł przekonał swoich naśladowców że trzeba prowadzić świętą wojnę Jihad, zabijać, trzeba zaatakować wszystkie pobliskie plemienia , karawany i zmusić ich do przyjęcia nowej religii, islamu, kto odmawia zabijać, tak się rozwijał religia pokoju, ta fanatyczna religia pustynnych tubylców od swoich podstaw opierała się na przemocy i rozlewu krwi, religijny fanatyzm oni mają w dna, wystarczy odpowiedni mułła inaczej duchowy przywódca, i wierny wojownik dla wszechmogącego allaha jest gotowy na jihad
nic nie mam do nich ale niech musulmanie mieszkają w krajach musulmańskich bo wtedy nie mają sąsiada niewiernego, dla nich to wyznawcy wszystkich innych religii, którego w każdej chwili można zamordować w imię allaha
1
@goldmetaxa jakby chrześcijanizm się nie rozwijał i nie opierał na przemocy i rozlewie krwi xd
1
@NaFazieHitman Tylko chrześcijanie przestali to robić i teraz raczej nikt nie pójdzie na wojnę z powodów religijnych. Muzułmanie za to w każdej chwili.
0
@Szreko To cofnij się 600 lat i zobacz jak wyglądało chrześcijaństwo.
2
@mkord Umiesz czytać?
3
@Szreko Jesteś pewien? Że chrześcijanie nie są w stanie wejść do meczetu i zabić kilkadziesiąt osób za wiarę? :D
1
@Bykunn Wydaje mi się, że to jednak nie przez wiarę, ale przez zachowanie muzułmanów. Gdyby nie ataki itd. to na 99% chrześcijanie by ich nie atakowali. No i chodzi mi o wojnę na dużą skalę nie incydent.
0
@Szreko A ty wiesz kiedy powstał islam? Może jak będzie miał 2000 lat to też przestaną zabijać.
0
@NaFazieHitman no tak masz rację założyciel chrześcijaństw Jezus kazał atakować zamordować gwałcić jak popadnie dopóki nie przejdą na naszą sektę, faktycznie zapomniałem o tym fakcie, przepraszam wycofuję moje słowa o islamie, dobrze poczytaj co napisałem, założycielem jihadu jest ich prorok twórca tej fanatycznej religii, rozumiesz
0
@Szreko Haha xD No tak to ataki muzułmanów są nie przez wiarę tylko przez zachowanie chrześcijan :D
Muzułmanie również nie prowadzą żadnej wojny na dużą skalę. Jeśli już to dużo łatwiej taką dostrzec u chrześcijan przeciwko muzułmanom
@goldmetaxa Fajnie nazywać swoją wiarę "wiarą" a kogoś innego "sektą" xD Od razu wskazuje na obiektywne podejście do dyskusji. A jak już tak przerzucamy się cytatami z postaci historycznych to Jezus powiedział "nie pokój lecz miecz wam przynoszę" Jak na moje oko brzmi dość fanatycznie
0
@goldmetaxa chłopie przeczytaj sobie stary testamtent. Bóg kazał zabijać, dlatego, że ludzie byli Mu nieposłuszni i grzeszyli. Bóg jest ważniejszy niż człowiek, a Jego dobre imię jest najważniejsze. Izraelici zabijali po to, aby reputacja Boga była nienaruszona. „Dawid odrzekł Filistynowi: Ty idziesz na mnie z mieczem, dzidą i zakrzywionym nożem, ja zaś idę na ciebie w imię Pana Zastępów, Boga wojsk izraelskich, którym urągałeś.” (1 Samuela 17:45-47)
Dlaczego jednak Bóg nie pozabijał grzesznych ludzi samemu, ale kazał zabijać swoim ludziom, przez co musieli grzeszyć? Otóż ci ludzie nie grzeszyli. Posłuszeństwo Bogu jest ważniejsze, niż stosowanie się do prawa, nawet wobec faktu, że kazał zabijać.
0
@Bykunn Też masz problem z czytaniem? Tam jest napisane przez zachowanie muzułmanów. Tak tylko muzułmanie są w stanie wojnę na dużą skalę rozpętać z powodu wiary. Chrześcijanie nie.
@mkord Nie odpowiedziałeś na pytanie i skierowałeś to w zupełnie inną stronę.
1
@Szreko No na razie to chrześcijanie takie wojny rozpętują, zabijając muzułmanów hurtowo. Co prawda głównym czynnikiem jest ropa (tzw szerzenie demokracji) ale jakoś do krajów chrześcijańskich z wojnami nie wchodzą ;)
Tak wiem co tam jest napisane. Tylko się śmieję z tego idiotycznego argumentu podając ci dokładnie odwrotny "Muzułmanie atakują chrześcijan przez zachowanie chrześcijan obecnie i na przestrzeni wieków". I tak można się przerzucać do usranej śmierci
0
@Bykunn Głównym czynnikiem jest ropa i szerzenie demokracji, więc nie ma to nic wspólnego z wiarą. Gdzie muzułmanie wprost mówią, że niewiernych będą zabijać. Przeczytaj ten swój argument i zastanów się, kto podał idiotyczny. Muzułmanie atakują innych przez ich wiarę nie ich zachowanie. Jakby oni tego nie robili to chrześcijanie by ich nie zabijali w meczetach itd.
0
@Bykunn hahaha dobre :D
0
@Szreko Czyli nie wejdą do Wenezueli po największe złoża ropy na świecie, gdzie przy okazji nie ma demokracji, ponieważ? :D
Do drugiej części no nie chce mi się już odnosić :D Twój brak obiektywności po prostu wylewa się z tego co piszesz. Gość wchodzi do meczetu z uśmiechem na ustach zabija niewinnych muzułmanów, a ty tłumaczysz że to nie przez ich wiarę. No nie jestem w stanie przebić muru tej ignorancji :D
Gdyby twój argument miał cień sensu, chrześcijanie musieli by zabijać jedynie djihadystów (nie wiem czy wiesz ale to zdecydowana mniejszość muzułmanów ;)). Tymczasem zabijają niewinnych ludzi
0
@Bykunn Więc lepiej nie kontynuujmy tej dyskusji, bo i tak nic z tego nie wyniknie. Dlaczego więc w krajach chrześcijańskich nie ma masowych mordów innych wyznań? Muzułmanie się nie ograniczają tylko do chrześcijan. Gdyby oni sobie wyznawali swoją religię i nie atakowali przy tym innych, nikt by ich nie traktował jako zagrożenia i nie atakował. Tak samo można zapytać, dlaczego USA nie wejdzie do innych krajów bliskiego wschodu?