La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 966 Culés

konto usunięte

3

Dlaczego Juranovic odchodzi tylko za 3 miliony euro? Ktoś mi to wytłumaczy? Jakiś fan Legii lub Ekstraklasy? Gość jest podstawowym zawodnikiem w klubie, a w reprezentacji Chorwacji grał w wyjściowej jedenastce na Euro 2020. Ma zaledwie 26 lat i kontrakt na kolejne dwa lata. Nie rozumiem tego. Przecież tutaj powinni wziąć za niego przynajmniej 7 milionów euro. Nie wspomnę, że gdyby był w Dinamie Zagrzeb to trafiłby do Celticu pewnie za 15 milionów euro.

1

@BartqRKO Nikt nie da za 26-latka z polskiej ligi 7 mln. Jakby miał 20 lat to pewnie tak. Czy jest wart więcej? Pewnie, ale ta liga przy wycenie jest jak balast. Poprawia się to w kwestii młodych zawodników, chociaż nadal mamy ceny na poziomie 50% płaconych za młodych Chorwatów.
Inna sprawa to to, że w Celticu mają świadomość w jakiej sytuacji jest Legia i większość małych klubów. Ponad rok grania bez kibiców, kasa pusta, nie ma pola na negocjacje (chociaż pierwszą ofertę na 2 mln odrzucili), a okno się za chwilę zamyka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?