La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 507 Culés

16

Ilaix to powinien brać przykład ze swojego kolegi Perdriego, bo to jest koleś, który naprawdę mógłby wejść do biur Barcelony z przytupem i domagać się podwyżki i pewnie by ją otrzymał, bo na boisku pokazał wielki talent i potencjał. Jednak on siedzi cicho i robi swoje, odpoczywając w biegu, bo wie, że swoją nagrodę prędzej czy później otrzyma (o czym sam klub mówi głośno), a graniem w piłkę najlepiej się przemawia, a nie zadzieraniem nosa, czy napuszczaniem napalonych agentów. Szkoda, że Moriba dał się złapać w taką pułapkę i dziś zamiast cieszyć się grą w Barcelonie, gdzie jest dla niego miejsce, to marnieje na bocznym torze, a do tego psuje sobie swój wizerunek, ale też i swój talent, bo za chwilę może się okazać, że wcale nie jest tak dobry jak mu się wydaje i zostanie z ręką w nocniku.

0

@Pilka_jest_okragla Z jednej strony szkoda, ale dla nas/Barcelony dobrze bo przynajmniej wiemy z kim mamy do czynienia. Dzisiaj 5-6 mln za sezon a za 3-4 krzyknie 45-50.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?