La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1363 Culés

7

Rozwala mnie to że niektórzy obwiniają Valverde za porażki z Roma i Liverpoolem , mecz z Roma jakos mozna jeszcze podciągnąć pod słaba taktykę ale w rewanżu Z Live mieliśmy multum sytuacji do zamknięcia dwumeczu

0

@Arnold1234 Przegrała mentalność a właściwie jej brak. Za każdym je**nym razem jak Barcelona strzeli 1 czy 2 bramki więcej od rywala to się rozluźnia i zaczyna się bawić. W tym przypadku akurat się nie bawiła bo Liverpool na to nie pozwolił ale gdyby piłkarze wyszli na boisko z takim nastawieniem jak w 1 meczu to nie byłoby o czym rozmawiać. Taki przykładowo Bayern gdy strzeli bramkę to wtedy dopiero się rozpędza (i tam zawsze jest coś do poprawy niezależnie od wyniku) natomiast Barca zachowuje się tak jakby wygrywała już 5-0.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?