- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 893 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Lionel_Messi10
2
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 893 Culés
2
(Edit: Dla osób, którym się skończył PS Plus lub dopiero dołączają )Niezła promka wczoraj wjechała na abonament Plusa, zniżka z 240 na 120zł za 12 miesięcy.
1
@MesQueUnClub_87 dla nowych dodajmy
0
@Ghotti Tak, dla osób, którym się skończył.
0
@MesQueUnClub_87 a nie jest tak że to dla tych którzy nigdy nie mieli ?
0
@Ghotti Dla użytkowników bez aktywnej subskrypcji
https://lowcygier.pl/subskrypcje/12-miesiecy-playstation-plus-za-120-zl-mozliwe-10192-zl-w-playstation-store-dla-kont-bez-aktywnej-subskrypcji/
0
@MesQueUnClub_87 juz wyguglilem masz racje
0
@MesQueUnClub_87 słuchaj bo dziele konto z synem,na jego koncie jest plus,to mogę kupić na swoim?
1
@liberos35 Jeśli macie teraz jedno wspólne konto na którym jest PLUS+, to jak sobie założysz swoje własne z innym mailem na tej samej konsoli to możesz sobie wykupić swój PLUS+ i wtedy on będzie miał swój Plus, a Ty swój Plus.
0
@MesQueUnClub_87
Frajerstwo straszne ta promka kupiłem ostatnio na mieisąc PS plus i *uj teraz juz nie ma dla mnie promocji
0
@MesQueUnClub_87 nie on ma swoje i ja swoje tylko dzielimy plusa z jego konta, trochę mnie na jedno wyjdzie bo on ma do listopada,bardziej mi chodziło o to czy jak kupię na swoje to odrazu muszę wbić kod?czy w ogóle jest kod czy automatycznie mi zatwierdzi że jest
0
@liberos35 Nie ma kodu, od razu Ci wejdzie na konto i od tego momentu będzie liczony czas subskrypcji.
0
@MesQueUnClub_87 dzięki,chyba się jednak skusze
0
@liberos35 Nawet w Święta Bożego Narodzenia nie było takiej promocji bo płaciłem 160zł, więc teraz ta cena jest wyjątkowo niska, warto skorzystać bo później długo może nie być takiej okazji. Mi się skończył 2 miesiącu temu i stwierdziłem, że aż tak mi nie zależy by płacić 240zł za to, ale w tej sytuacji to nawet się nie zastanawiam.