- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 966 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 966 Culés
7
Jak informuje Tomasz Chabiniak:
"w Athletiku pierwsza drużyna kobieca przegrała z męska U-16 0:6."
Może jednak zrównajmy zarobki Pań i Panów w piłce nożnej xD
3
@Odcinkowy Szesnastolatkowie są często lepszej, a raczej pokaźniejszej postury niż kobiety. Fizjologii się nie oszuka. Dla mnie śmieszne jest to ciągle ujmowanie kobietom. W tenisie dziewczyny zarabiają normalnie. Niech faceci grają z facetami, a dziewczyny z dziewczynami. I tyle w tym temacie.
5
@Odcinkowy Chyba nikt (Poza feministkami po gender studies, które na temat sportu i komercjalizacji nic nie wiedzą) na poważnie nie bierze pod uwagę zrównania płac facetow i kobiet w piłce nożnej.
12
@LuisSalvano
To teraz porownaj sobie prawa telwizyjne, umowy sponsorskie, zasiegi i ogolnie caly marketing ( o umiejetnosciach nie wspomne nawet ) i rusz orzeszkiem, to moze dojdzie do Ciebie czemu kobiety nigdy nie zarobia nawat polowy tego co mezczyzni w swiecie futbolu.
1
@Odcinkowy a co to ma wspólnego? Bezsensowny wpis . Panie rywalizuja ze sobą. Czyli myśląc tak jak ty jeżeli drużyna kobieca wygra z którąś męską to znaczy że przejmują ich wypłaty panie tak?
0
@LuisSalvano po pierwsze nie zakładałbym ze 16 latkowie jak napisałeś są pokaźniejszej postury. Po drugie under 16, to dzieci poniżej 16 roku życia. Po trzecie gdyby postura była najważniejsza to w piłce nożnej najlepszy byłby Akinfenwa a nie Messi.
6
@Mroziu już tlumacze, wydawałoby się dość proste i logiczne ale jak widać nie dla wszystkich. Panie rywalizują owszem ze sobą, ale reprezentują jakiś poziom. Poziom sportowy który może chciałby oglądać jakiś widz. Skoro ten poziom jest niższy niż malych chłopców to logiczne że sponsor nie zapłaci za niego pieniążków. Prawa telewizyjne nie sprzedadzą się. Dziwić może jedynie że są jeszcze na świecie ludzie którzy myślą że piłkarki mogą zarabiać tyle co piłkarze. Momentami to oczy bolą jak ogląda się football kobiecy.
1
@Mroziu to ma wspólnego, że kibiców za bardzo nie interesuje czy grają kobiety czy mężczyźni tak długo, jak oglądanie sprawia przyjemność. Mecze pań wyglądają najczęściej jak mecze polskiej 4 ligi. I tutaj nawet nie chodzi o fizyczność, tylko umiejętności czysto piłkarskie które są na niższym poziomie. Meczy mężczyzn jest już tak dużo, że nie znajdzie się wielu chętnych na oglądanie meczu kobiet które są kilka poziomów niżej.
0
@Rust_Cohle Ja kwestie finansowe całkowicie rozumiem i wiem, że nikt im z kapelusza nie da takich pieniędzy jak facetom. Właśnie ze względu na popularność tego sportu i zyski, jakie on generuje. Chodzi mi jedynie o umniejszanie kobietom ich umiejętności i wytykanie, że przegrały z chłopakami.
0
@LuisSalvano ale tu nie ma co wytykać, zawsze kobiety w takim sporcie jak piłka nożna będą słabsze, to jest fakt i tego nie zmienisz.
0
@wyrek Owszem. Dlatego nie wiem skąd taka "ekscytacja" tym, że przegrały z nastolatkami.
0
@Odcinkowy @Nieznajomy a ja powiem tak ze ja znam masę ludzi którzy się interesują pilka kobiecą oglądają mecze, jeżdżą itp. A na spotkania kobiet w np. w Niemczech chodzi więcej osób niż w Polsce na męską piłkę
0
@Mroziu tak na jakie mecze jeżdżą? Rzuć kilka przykładów w takim razie.
Z tym porównaniem że w Niemczech chodzi więcej osób na mecze kobiet niż w Polsce na męska to oczywiście jakieś źródło poproszę bo przeszukałem internet i nie widzę takich informacji. No chyba że źródło z tzw dupy.
0
@Odcinkowy proszę bardzo w Polsce do Wrocławia, Konina na przykład. W Niemczech byli na Wolfsburgu i Poczdamie. Inni byli w Paryżu i Madrycie na Atletico. A źródło proszę poczytaj http://www.kobiecapilka.pl/news,15997.html
0
@Mroziu ty chyba nie czytasz tego co wysyłasz xD
Ładne samozaoranie. Gdzie tam jest napisane że frekwencja na damskiej Bundeslidze jest wyższa niż na meczach ekstraklasy?
Nieźle się uśmiałem xD
0
@Odcinkowy czytam zaorańcu na szybko znalazłem Ci że są ludzie którzy chodzą na mecze piłki nożnej kobiet to że ty jesteś w tym słabiutki to nie znaczy że każdy jest cienki. A i żeby była jasność bo widzę że jesteś bardzo skrupulatny nie na każdym meczu jest więcej
0
@Mroziu dalej czekam na link do wiadomości gdzie ilość kibiców na damskiej Bundeslidze jest wyższa niż na ekstraklasie. Nawet nie wracaj bez tego. No chyba że info z dupsztala ale chyba aż tak byś się nie dał zaorać... Chyba...
0
@Odcinkowy zaorany to już jesteś bo pod linkiem który Ci wysłałem na meczech kobiet pojawią po kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy osób ale tak przecież nikt się taka pilka nie interesuje bo Ty się przecież nie znasz to znaczy że nikt się nie interesuje haha . Fajny jesteś taki nie za mądry.
Komentarz usunięty
0
@Mroziu no to jak masz ten link czy dopiero szukasz...
Komentarz usunięty
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
Komentarz usunięty
0
@Mroziu ale Ty jesteś mało rozgarnięty podajesz przykład Wolfsburg to porównujemy do Legii. Proste. Więc Matematyke pozostawiam Tobie chociaż nie zdziwię się jak zaraz powiesz że 12 tys to więcej niż 30 tys. U Was na tej wsi wszyscy tacy mało bystrzy czy tylko Ty masz takie braki?
0
@Odcinkowy najmniej bystry na mojej wsi byłby najbardziej bystry w twojej aglomeracja
0
@Mroziu nie pochlebiaj sobie, w mojej aglomeracji jest masa takich mało bysytrych jak Ty, ale my wywozimy ich do Tworek. Tam czułbyś się jak ryba w wodzie.
0
@Mroziu tee matematyk weź no coś napisz jeszcze pośmiałbym się jeszcze trochę. Niezłą beke tutaj mamy z twoich wypocin.
0
@Odcinkowy mamy? To ty w tym ośrodku zamkniętym masz kolegów?
Komentarz usunięty
0
@Odcinkowy dlaczego Ty tam taki mądry nie byłeś?
0
@Mroziu matematyk co jest większe 12 000 czy 32 000?
0
@Odcinkowy dlaczego ty tam nie byłeś taki mądry? Odpowiedz na pytanie chyba że jest za trudne dla takiego geniusza jak ty
0
@Mroziu a co to tatuś po dobranocce wygonił spać? Taka cisza na łączach