La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

0

Ile się czeka tak realnie teraz na auto? Bo zarówno w kia jak w skodzie usłyszałem ze 4 miesiące ale z niektórych źródeł dochodzą mnie słuchy ze 8 miesięcy…

konto usunięte

0

@AlwaysBlaugrana zależy od modelu. Sorento 10 msc + Kuga 10msc +, a7 6msc + itd

0

@AlwaysBlaugrana i nawet rok można czekać. Do tego samochody ciglae drożeją i dziady w salonach żadnych dodatków nie dają do samochód na stanie.

0

@AlwaysBlaugrana
Skoda Octavia zamówioną miałem w Grudniu 2020, termin wtedy był na Lipiec 2021, z uwagi na problemy z elektroniką mam październik..

0

@AlwaysBlaugrana bo złą markę wybrałeś.

Wiesz jak to się robi?
Wchodzisz do salonu BMW i mówisz:
" Co macie wolne na już? "
No i w tym samym dniu wyjeżdżasz nowa Bunia :)

1

@AlwaysBlaugrana jak wezmiesz juz skonfigurowane to 2-3 tygodnie. W nadchodzącym tygodniu odbieram Dacie Duster, a wplata własna w poniedziałek uiszczona, więc niecałe 2 tygodnie.

0

@draxidox a co dobrales? Bo wlasnie slyszalem ze niektore komponenty sa nie do osiagniecia i dlatego to tak dlugo trwa

0

@FC1899Barca narazie unikam marek premium. Za 3-4 lata moze

0

@AlwaysBlaugrana Nic w zasadzie nie dobierałem oprócz felg 19' zamiast 18'.
Tak to zwykła Skoda Octavia w wersji Sportline (1.5TSI 150km, 7 biegowy DSG), półka niżej niż RS.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?