La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 811 Culés

konto usunięte

2

Już to pisałem tydzień temu i napiszę to kolejny raz. Moder miał ostatnio super wejście i zaliczył asystę. Dzisiaj mają 2:0 z Watford i Kuba grzeje ławę do 80 minuty. Jeszcze mówi w wywiadach że jest duża konkurencja i czeka na swoją szansę. Kolejne obiecywanki cacanki trenera żeby zadowolić swojego zawodnika. On musi grać, bo nie jest byle jakim grajkiem i siedzenie na ławce nie sprzyja jego rozwojowi. Brighton co prawda ma mocny środek pola, ale jak on chce czekać do usranej śmierci aż będzie podstawowym zawodnikiem, to życzę powodzenia. Niech weźmie przykład z Klicha i wybierze klub w którym będzie podstawowym graczem, bo Mateusz po odejściu z Cracovii sparzył się w Wolfsburgu i stracił dwa lata swojej kariery. Później trochę mu zajęło, żeby się odbudować. Żeby tylko to samo nie czekało Modera za rok czy dwa.

0

@BartqRKO a co ma karbownik powiedzieć haha ten to dopiero jest zachamowany

konto usunięte

0

@Mroziu Karbownik to inna bajka. Obył się mylił, ale obrał zły kierunek. Podobnie jak niegdyś Kapustka.

0

@BartqRKO tak myślę powinien już uciekać z Anglii jak najszybciej do jakis Niemiec lub Holandii

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?