- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1542 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1542 Culés
0
W Polskiej siatkówce klubowej znów dzieją się "dziwne" rzecy T.Sander ma problemy rodzinne przez które nie poajwia się w klubie na treningach i nie można się z nim skontaktować.
Co roku kilka zawodników odchodzi mimo ważnych kontraktów odstawiając cyrki(np. Tillie, Perrin, Kurek).
Moim zdaniem powinno się to kończyć odszkodowaniem + dyskwalifikacją zawodnika na jakiś okres, bo siatkówka robi się niepoważna z tego powodu.
Udało się w miarę unormować jakiś czas odejścia zawodników mimo ważnych kontraktów, gdzie klub płacił określoną sumą za zawodnika, ale dalej nie ma mądrych na sytuację, kiedy zawodnik sam ogłasza że nie będzie grał w danym klubie mimo kontraktu bo np. ma depresje, problemy rodzinne, nie może się zaaklimatyzować etc. Potem klub zostaje na lodzie.
0
@priest9999 skra jest przygotowana na taką ewentualnosc i od 2 tygodni trenuje z nimi kooy który może nie jest tak dobrym zawodnikiem jaks sander ale w jakimś stopniu na pewno go zastąpi a co do odejść to urnaut postąpił podobnie gdzie dostał lepsza ofertę i poszedł do Rosji a jastrzębie próbowało w ten sposób zabrać z Olsztyna defalco
0
@Xxxbarca4ever Nie można porównać Urnaut do Sandera. JW dostało odszkodowanie, czyli w pewnm stopniu to transfer. Sander chce(?) rozwiązać za darmo kontrakt, by mieć kartę na ręcę. Analogicznie jak zrobił np. Kurek w japonii, gdzie stwierdził że ma depresję by za miesiąc podpisać kontrakt ze skrą.
Żeby było jasne nie mam nic przeciwko odejściu zawodnika z klubu gdy ma kontrakt, jeśli klub dostanie odpowiednie odszkodowanie. Mam przeciwko jeśli zawodnik odchodzi, a klub nie dostanie nic w zamian.
Dlatego np. odejście Grbicia do Perugii, czy Kochana do Resovii jest ok, zaksa dostała odszkodowanie.
Sytuacja Sandera to jakby teraz De Jong stwierdził że tęskni za rodziną i chce rozwiązać umowę, by po miesiącu podpisać umowę np. z Bayernem.
PS: Pomijam fakt co to jest, że klub nie może się skontaktować z zawodnikiem.
0
@priest9999 urnaut też próbował sam rozwiązać kontrakt dopeiro stanowczy sprzeciw JW zmieniln jego podejście
0
@Xxxbarca4ever Nie wiem dokładnie jak wyglądały negocjacje Urnaut-JW bo klub i zawodnik mieli inne stanowisko jak to wyglądało. Finalnie dostali odszkodowanie. Teraz mamy Sandera, który nawet do klubu się nie odzywa, więc jak masz się porozumieć.
0
@priest9999 akurat wczoraj piechocki powiedział że jeśli zawodnik w ciągu tygodnia się nie odezwie kontrakt zostanie rozwiązany a skra dostanie odszkodowanie