- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 659 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 659 Culés
16
Powiedzcie mi, czy to jest normalne? Jak można być taką ku...kułką? Jeden z przykładów na tej stronie. Ale po kolei...
https://www.fcbarca.com/user/MistycznyMarcepanek
...
https://foto-hosting.pl/img/fa/af/e1/faafe13156473d2366c88eaa6549c77c15d52918.jpeg
...
https://foto-hosting.pl/img/72/a0/ee/72a0eee980c421a70c9a81cd894bfcb235a9b101.jpeg
A teraz uwaga...(przedostatni komentarz)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9870473#comment-9870694
Oczywiście zachęcam do lektury komentarzy w/w "kibica Barcelony". Sami ocenicie.
Niestety to nie jest odosobniony przypadek. O innych - wkrótce. przyjście Mbape do Realu, spowoduje wysyp takich patologii, którzy rękami i nogami będą się zapierać i twierdzić, że są po prostu obiektywni i nie są zaślepieni...
@PJ1985 @Jacu327 -żeby nie było. Wy jesteście spoko ;)
1
@Kapitan hawk Pana na V lepiej nie oznaczaj, na urlopie jest.
1
@Kapitan hawk to jest żałosne - i jeszcze nie świadczy dobrze i o nim i o tym co sądzi o klubie któremu faktycznie kibicuje, bo jakby wstydził się własnego klubu ;)
2
@Kapitan hawk Ja to nigdy nie zrozumiem zakładania konta na innej fanowskiej stronie i udawania kibica danego klubu. Co innego jak np. kibic Realu sobie tu konto zakłada i od początku wiadomo komu kibicuje, a nie robi z siebie głupka. No po co robić coś takiego?
0
@Worny i to działa w dwie strony niestety, bo takie kwiaty rowniez na RM.pl.
0
@smurfsoles2 No i ja nie rozumiem takich ludzi, obojętnie komu kibicują.
1
@Worny Ja tutaj lubię pisać, bo jednak Barca to też jest część Realu i na odwrót(W sensie, że dużo nas łączy). Jestem kibicem Realu, ale nikogo nie obrażam i normalnie dyskutuje tutaj lub daje informacje.
Szczerze, nie lubię jak kibice Realu tutaj zaczynają trollować lub wnerwiać was, bo to jest nieładne zachowanie.
1
@Worny
Tzw. "Master X". Kiedyś wyjaśnię. Ale w sumie dobry pomysł na swój własny cykl. "Podszywki La Rambli".
2
@kibicsportu No właśnie przez takie patologie, jak ta wyżej - normalni kibice Realu mają tutaj ciężko. Sam niejednokrotnie pisałem, że da się z niektórymi z was, normalnie pogadać. I nawet mnie to się czasem udaje :D ale niestety zdecydowana większość obrała taki sposób bycia a może życia.
1
@Kapitan hawk Też mam różnie zdanie o niektórych tu użytkownikach(Twoje komentarze czasami też mi się nie podobają, ale masz takie prawo pisać i tyle, nic mi do tego), ale nie trolluje i staram się normalnie dyskutować.
0
@Kapitan hawk
@VamosRakieta miałeś bana, jak to wklejałem, ale teraz zachęcam do przeczytania ;)