- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1120 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1120 Culés
1
Saul podobno już dogadany z Chelsea. Kompletna ekipa, ale właśnie brakowało kogoś do pomocy jeszcze. Teraz to będzie chyba najbardziej kompletna ekipa w Premier League, która ma także TRENERA Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA
0
@DaPidejpi Chyba nie doceniasz Koemana
1
@DaPidejpi Jeśli to prawda to Chelsea będzie nieprawdopodobnie silna. Już mają niesamowitą ekipę. Coraz trudniej w Premier League się robi.
0
@Encore przeczytaj jeszcze raz co przed tym napisałem. Podpowiem, ze chodzi o ligę Erykuuuu
@Szreko no wtedy każda pozycja kompletnie obsadzona. Bardzo mnie to cieszy. Oby maszyna Tuchela się nie zatrzymała. Mocno liczę na Premier League w tym sezonie bo ostatnia była w 2017 roku. Ogólnie ten sezon w PL będzie bardzo ciekawy
2
@DaPidejpi mnie przed chwila gdzies mignęło ze Saul zostaje w Atletico
1
@DaPidejpi No ja czekam trochę dłużej, bo od 2013:) Mocno Chelsea idzie, ale to dobrze dla ligi.
0
@SinMistico No ja przed chwila info, ze bardzo blisko CFC :D
@Szreko tyle lat United na zmarnowanie poszło. Ja wyżej stawiam od zawsze Barce niż Chelsea mimo, ze kibicuje im od tego samego czasu, ale jednak mocno jaram się tym sezonem Premier League
1
@DaPidejpi No niestety, ale ekipa po Fergusonie była do przebudowy a trenerzy, jacy się za to wzięli delikatnie mówiąc nie byli topowi. No ja Manchester na pierwszym miejscu a Barca drugim. Dodatkowo ja ogólnie lubię Premier League więc ten sezon zapowiada się wyśmienicie.
0
@Szreko ostatnio nawet robiłem post o United i Fergusonie i to było widać jaka postacią dla was jest i to co po nim się dzieje z trofeami to śmiech na sali. Ja zawsze wolałem La Ligę mimo ze ogólnie PL bardzo lubię, ale jednak fanem hiszpańskiej piłki jestem od dziecka. Ostatnio LL się cofa niestety, a Premier League idzie do przodu i już nie ma tak jak 4-5 lat temu, ale nie ma co plakac. PL jest świetna liga ze świetnymi zespołami i zawodnikami. Ten sezon będzie wyjątkowy
0
@DaPidejpi No tak jak pisałem, mówiąc Ferguson mówisz Manchester. Niestety z takiej ekipy, jaką on dowodził to mało kto by zrobił coś sensownego. No ja od zawsze lubiłem i śledziłem Premier League. Nawet jakby nie było United, to pewnie kibicowałbym komuś z Wysp. Uwielbiam ich ligę, klimat na stadionach i ogólnie całą otoczkę angielskiego futbolu. Barca przyszła troszeczkę później niż moje zamiłowanie do United i Anglii. To było do przewidzenia, że wyspiarze z ich pieniędzmi w końcu zaczną dominować piłkę.