La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 866 Culés

konto usunięte

7

Akurat to Real ma tutaj większe pole do stawiania ultimatum. Oni Mbappe i tak dostaną, a to od PSG zależy czy chcą coś zarobić czy puścić takiego gościa za darmo. Nie wiem czemu to wzbudza jakiś śmiech. No chyba trochę zazdrość przez niektórych przemawia.

4

@Ratamahatta a nuż go namówią na kolejne 2 latka

0

@Ratamahatta tylko różnica jest taka, że PSG co do zasady nie chciało go sprzedawać.

0

@Ratamahatta A jaką masz pewność, że żółw nie przedłuży umowy? On ma dopiero 22 lata i jak pogra w PSG np jeszcze 3, to nic nie straci, a piłkarsko może zyskać więcej niż grając obecnie w Realu.

konto usunięte

2

@norbi77 Podobno odrzucił już 6 propozycji przedłużenia umowy. To mówi samo za siebie. Chce grać w Realu i tyle

1

@Image Podobno... :)
A siódmą może podpisać, bo cholera wie co Ci szejkowie wymyślą :)

1

@Image ale niektórzy nie chcą tego pojąć. Żółw chce do Realu i tyle. Odrzucił tyle propozycji... Sam Leonardo mówi że chce odejść.. Na pewno po takim cyrku gość będzie chciał przedłużyć kontrakt. Naiwność co niektórych jest w atmosferze wyniesiona

konto usunięte

0

@norbi77 Wszystko zależy od żółwia. Jeśli tak bardzo chce odejść do Realu, a uważam, że tak niestety dla nas to odejdzie za rok za darmo. Wiadomo, że lepiej dla nas jakby Real wywalił te 200mln.

0

@Ratamahatta dodatkowo, jeśli Mapet za rok to znaczy, że Perez nadal będzie mieć te 180mln na transfery. Żeby nie skończyło się tak, że za rok za podpis przyjdzie Mapet, Pogba i jeszcze jeden klasowy zawodnik.

2

@VegetaPolska Naiwne to jest Twoje myślenie, że uważasz, iż teraz (po tych szopkach, jakie maja miejsce w piłce) dane słowo ma jeszcze jakąś wartość.
Napisałem Ci wyżej. @Image On może "kochać" Real, a w styczniu "zakocha" się np w Chelsea lub City...

0

@Ratamahatta Aktualnie PSG ma kapitalny skład na LM. Bez Mbappe nie byłoby to samo, a skoro kasy i tak mają w uj, to IMO większy priorytet ma większa szansa na LM i stworzenie wybitnego marketingowo trio z Messim i Neymarem niż zarobek.

konto usunięte

1

@norbi77 A to byłbym zadowolony. Najlepsza opcja to ośmieszenie szejka, odejście za darmo i nie do Realu, ale zobaczymy :P

konto usunięte

0

@norbi77 Po co ma się odkochiwać od PSG i zakochiwać w CIty albo Chelsea? Jeśli będzie chciał kasy czy projekt na LM to ma PSG. Jeśli chce odejść to nie ma powodu do innego klubu niż Real. Nawet Romano mówił albo teraz albo za rok. Lepsze masz dojścia? Pochwal się, też zadzwonię sobie.

0

@norbi77 jeśli jutro zagra i będą gwizdy a na to się zapowiada po prezentacji z ostatniego meczu to co go tam zatrzyma jeśli własni kibice na niego gwiżdżą. Moim zdaniem jeśli nie teraz to jednak za rok przejdzie spełnić swoje marzenia z dzieciństwa.

0

@LUPR Te Twoje dojścia z Twittera wiedzą tyle samo co my.
Pedrolole, Romany i inne zyeby lecą na spekulacjach, byle tylko wyświetlenia były. Raz na jakiś czaś trafią z czymś i już MEGA źródło...przypomnę Ci, że jeden "wiarygodny" odlicza tic-tac już 3 rok...więc te ich informacje można w zad wsadzić.
Ja osobiście właśnie spekuluję i nie biorę nic za pewnik, a oni już wiele razy ZAPEWNIALI o czymś, a tacy jak Ty dalej wierzą w każdą plotę jaką napiszą.
"Nawet Romano mówił"...a on to wyrocznia czy agent Mbappe? A może żółw mu osobiście to powiedział?
:D

0

@Bobo25 Oni grają na wyjeździe.

0

@Ratamahatta może wyjdą jakieś brudy zakaz zakupu zawodników pandemia itd itd różne rzeczy się w życiu się dzieją ;) są też ms świata zawsze szejk mógłby go posadzić na 4 miesiące przy ławeczce jeżeli odpadli by szybko z Lm. Bogaci ludzie mają różne odpaly. Ja uważam że jak ma przejść za darmo to lepiej niech go real kupi bo zawsze jakieś 200-300 będą w plecy z prowizjami ;)

konto usunięte

0

@norbi77 no pedrerol to wróżvita nikt na niego się nie powołuje. Powiedz mi kiedy ostatnio się Romano pomylił że nie można mu ufać? Przypominam że nie mówił że Messi podpisze kontrakt tylko że Messi z Barcą są dogadani co jest prawdą. Nie dogadała się Barca z ligą. Jako piewszy zdementował Neymara i od razu powiedział że nigdzie nie idzie.

0

@norbi77jest zakaz wyjazdów kibiców na mecze nie u siebie?

0

@Bobo25 A tego nie wiem. Myslałem, że pomyliłeś się i myślałeś, że grają u siebie :)

1

@norbi77 kibiców z Paryża też pewnie będzie trochę, jeśli będą gwizdać na Mbappe to tym bardziej utwierdza go w swojej decyzji.
Ogólnie mówiąc, oczywiście że w 100% nie da się przewidzieć czy przejdzie do Realu, ale po tym co się dzieje jednak jest większe prawdopodobieństwo że tam w końcu wyląduje. Albo teraz albo za rok, ale wydaje mi się że przejdzie do Madrytu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?