La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 621 Culés

7

Nie rusza was słaby Koeman?

Braithwaite i griezmann graja piach a my za nich wpuszczamy obrońców? Serio? Urwa z Getafe u siebie Chwalony demir, coutinho nawet z kawki nie wychodzą dla mnie ten trener to porażka, zupełnie nie eidze poprawy ani jego myśli w grze zespołu
@Yosemite @Janiama @Kgorecki2500 @Barca1992 @Ojciec5tkidzieci @Bobo25 @Ghotti

1

@lucca87 To nie był mecz dla Demira. Cou dopiero się wyleczyl.

1

@lucca87 no ale przecież nie ma wyjścia i musi grać tymi drewnami na ataku

2

@lucca87 Boli mnie wielki Koeman. Na szczęście za rok mu się kontrakt kończy. Gorzej, że nie ma dobrych kandydatów na rynku.

0

@Encore
Jak nie byl mecz dla demira czy coutinho. To kiedy oni mają grac. Zenada ze strony koemana i tyle

0

@lucca87 Dostana swoje minuty. Przecież to dopiero 3 kolejka.

0

@Kgorecki2500
Loew, enrique- sądzę że mogły łączyć 2 stanowiska, xavi, blanc, Wenger, conte pewnie troche sensiwnych trenerów by się znalazlo

0

@Encore
3 kolejka gdzie gra beznadziejny Dunczyk i griezmann a on za nich wpuszczamy obrońców w meczu z Getafe u siebie

0

@lucca87 Może nie jestem osobą którą oznaczyłeś, ale coś Ci napiszę. Moim zdaniem Koeman to trener do średnich zespołów, Barca teraz takim jest. Natmiast na dłuższą metę to ja go tutaj nie widzę, słaby taktyk. Idealnie siadłby tutaj po mundialu w Katarze Lucho. To takie moje marzenie. Oczywiście Guardiolę też chciałbym, ale już mówił, że nie wróci w roli pierwszego trenera. Wydaje mi się, że to ostatni sezon Koemana. Laporta raczej z nim nie przedłuży kontraktu, pytanie co dalej.

1

@lucca87 No w sumie ten Enrique to jest jakaś opcja. Löw'a trochę nie widzę jako trenera klubu. Zobaczymy co to będzie.

0

@Pawel13sz
Nie no sorry me średnim zespołem nie jesteśmy. Średnia to jest za przeproszeniem valencia czy betis itp.

0

@lucca87 Przekonamy się w meczu z Bayernem, może mnie zaskoczą ;)

konto usunięte

2

@lucca87 zmiany defensywne i to jeszcze u siebie:D

1

@Pawel13sz
Jeden mecz to nie jest wyznacznik:) ale tutaj już kolejny raz nie widzę zespołu u koemana

1

@lucca87 Wiem, wiem, ale jeżeli znowu będzie jakaś kompromitacja(odpukać), to znaczy, że ta drużyna nie robi progresu z tym trenerem.

1

@Pawel13sz
To ze nie robi progresu to juz niestety widać. Obym się mylił ale swoim decyzjami, wypowiedzenia i przede wszystkim gra zespołu uważam że to za słaby trener dla nas

konto usunięte

0

@lucca87 nie ma nikogo innego za niego i tyle

konto usunięte

2

@lucca87 Zejdzmy na ziemię z wielką Barceloną i zacznijmy wreszcie z szacunkiem traktować rywali w lidze. Jaki trener na świecie przy stanie 2 1 wprowadziłby na boisko 17 latka 19 latka 20 latka i 21 latka? No kurna jaki? A Koeman to robi bo ma jaja i nawet jak go wyżucą to masz dzięki niemu w zespole tych zawodników plus Pedriego i Araujo. To jest potężny bonus na przyszłość który jednak pokazuje z kim musi pracować trener

0

@Janiama
ma takie jaja że za griezmanna i briathwaite wprowadza obrońcę i pomocnika?

no ludzie? w meczu z getafe u siebie, skoro ma jaja to niech zmieni busiego na nico a nie za braithwaite

ter stegen, alba, pique, de jong, busi, griezmann, depay, dembele, pedri, coutinho, araujo, garcia, dest, emerson, aguero, fati - serio to nie są źli piłkarze

może nie wielka Barcelona ale kadrowo wciaż top10 na świecie i chyba można od zespołu wymagać pięknej gry i rozwoju

powtarzam kadrowo to wciaz top10 na świecie a niekórzty tu traktują jabysmy mieli kadrę jak betis albo celta

wg mnie Koeman jest słabym trenerem, i nie ma ani taktyki ani niczego senswonego nie nauczył zespołu przez ponad rok gry ale obym sie mylil co do niego i oby Barcelona coś wygrała w tym roku

0

@Ghotti
demir, coutinho

skoro tak Koeman stawia na młodzież to powinien grać demir a potem wejsc coutinho

braithwaite strzelil 2 bramki w pierwszym meczu super, ale on teraz przez pozostałe 35 kolejek uciuła max 4-5 bramek i taki to piłkarz, jako osobę jest wg mnie spoko i sympatyczny ale to za mało

a demir kiedy ma grac i sie wdrazac jak nie teraz, potem wróci Fati, Demebele, Aguero i dupa blada

konto usunięte

0

@lucca87 ale kto ma być zamiast Koemana? nie ma nikogo na rynku, plus do tego klub jest w oplakanym stanie finansowym a trzeba mu jeszcze zaplacic.

0

@Ghotti
leow, enrique - zakładam że mógłby trenować kadre i klub, xavi, blanc, wenger (ciekaw jestem czy on jeszcze chciałby trenowac), pewnie kogos jeszcze pominąłem

ogólnie granie braithwaite i mówienie że się ogrywa młodych a potem za napastników wpouszczanei obrońce i pomocnika w meczu z getafe u siebie to się nóż otwiera

już woałbym dać szanse coutinho się odbudować

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?