La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1742 Culés

konto usunięte

3

Wiem, że mogę być nieobiektywny, jednak śmieszy mnie to gadanie, że Bayern wykupuje rywali za śmieszne pieniądze. Za Upamecano klauzula wynosiła ok. 42 mln. Zapłacone. Za Nagelsmanna klauzula ok. 20 mln. Zapłacone. Sabitzer miał rok kontraktu, więc dlatego kosztował tylko 15 mln.

konto usunięte

3

@MesQueUnClub96 oni całe życie wykorzystują okazje z Bundesligi i podbierają za free zawodników, albo za „drobne” i na tym sukcesy osiągają

konto usunięte

2

@DaPidejpi Płacą klauzule ustalone przez klub, + zawodnicy zawsze chcą przejść do Bayernu.

2

@MesQueUnClub96 no to tak po prawdzie, nie wiem co Cię tu śmieszy. Taki obrońca jak Upamecano, poziom albo i poziom wyżej obecnie niż Varane, który kosztował niewspółmiernie więcej i ma też rok kontraktu. Sabitzer, też klasowy pomocnik, jeden z najlepszych w Bundeslidze na tej pozycji. Lipsk - bez trenera i dwóch zawodników podstawy, główny rywal do tytułu jest w totalnej dupie. Podsumowując: tanio wykupili rywala, więc co w tym zabawnego ?

2

@panczo To mógł Lipsk większą klauzulę dać Upamecano i Nagelsmannowi

konto usunięte

1

@panczo Jak napisałem koledze wyżej, takie klauzule ustalił klub, i jeśli kogoś tu winić to Lipsk za takie niskie kwoty

1

@DaPidejpi I jak widać opłaca im się to.

1

@MesQueUnClub96 @Kgorecki2500 z punktu widzenia Lipska- oczywiście, ale z punktu widzenia Bayernu: wszystko się zgadza. Wzięli bardzo tanio to co najlepsze u największego rywala... pozostaje bić brawo bo to bardzo rozsądna strategia. Nieprawdopodobnie wkurzająca, ja ich za to bardzo nie lubię jako kibic, ale z punktu widzenia klubu bardzo skuteczna i w gruncie rzeczy chyba to się liczy. Ale nazywając rzeczy po imieniu, rozkupują głównych rywali i to bardzo tanio. Takie są fakty.

konto usunięte

1

@panczo może tak jest, ale to nie ich wina, że tak wyrolowują swoich przeciwników :D

1

@MesQueUnClub96 niczyja wina ;) Piłkarze też w takim klubie jak Lipsk nie dadzą sobie narzucić wysokich klauzul, bo nie chodzi o to, żeby w Lipsku utknąć na 5 lat. To ma być tylko trampolina do ...Bayernu czy innego Manchesteru City lub PSG

konto usunięte

2

@Coutinho007 o tym wspomniałem pisząc ostatnie słowa w tamtym komentarzu :D

1

@MesQueUnClub96 Ale na klauzule musza zgodzić się zawodnicy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?