- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1222 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1222 Culés
4
Ale się podniecacie tym Camavingą, Niech zagra dobrych 10 meczy w Realu i zobaczymy. Niektórzy tak piszą pewnie jakby przychodził jakiś mega pewny transfet. Nie twierdzę, że to zły transfer, bo Real nic nie ryzykuje. Czas pokaże.
2
@Kamiloza91 Piszą to ludzie którzy tylko słyszeli o jego hypie i ciągle tym żyją i tyle, kto choć trochę śledzi tego zawodnika wie że początek miał fajny, a potem ogromny regres. Nie bez powodu stracił miejsce w kadrze Francji na Euro, a w u21 nawet z ławki się nie podniósł :)
0
@KrwawiaceoczyVEB Niech najpierw zagra kozacki mecz w Realu. Bez pośpiechu. ;)
0
@Kamiloza91 napewno jakiś mecz fajny mu się trafi, ale aktualnie sytuacja wygląda tak że gość po pierwszym sezonie się spalił i gra bardzo nieregularnie, czego potwierdzeniem jest ostatni sezon
0
@KrwawiaceoczyVEB Ja kompletnie się nie znam. To, że nue gra to nie tylko przez to, że mu się kontrakt kończy. a może to nie tylko ten powód.
0
@Kamiloza91 Bo gość jest mega talentem, ma 18 lat i przychodzi za pół darmo… (dziś każdy kasztan jeden potrafi kosztować 30 mln) real już na nim zarobił - hype, koszulki, sponsorzy i nawet jak się nie sprawdzi to spokojnie zostanie sprzedany 2x drożej..
0
@Maciek069 30 mln za pikarza, któremu kończy się kontrakt - nie mówię, że zły transfer ale nie róbmy z tego jakiejś genialnej zasługi Pereza. Piszesz mega talent, ale skąd wiesz, że wypali? A jak nie wypali to za cholerę Real go nie sprzeda i za 20. Za szybko to osądzasz, poczekajmy czy to będzie dobry transfer. Oczywiście nie mówię, że to zły transfer. Dobrych ruch Realu, ale nie jakiś popis Pereza.