- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1552 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
55 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1552 Culés
25
Mam wrażenie, że wiele osób nie rozumie jak wielkie bagno zostawił Bartomeu Laporcie. Podejrzane i przepłacone umowy, przepłacone transfery, przepłaceni zawodnicy, sporo kreatywnej księgowości żeby tylko liczby się zgadzały, spore straty na wizerunku klubu. Przecież tego nie da się ogarnąć w pół roku. Nawet nie wiem czy w ciągu następnych lat uda się wyprowadzić klub na prostą. Może teraz podejmowane są decyzje, które przyniosą efekty dopiero za np. 2 lata. Musimy być cierpliwi i pozwolić zarządowi pracować, bo uważam że uda im się poprawić sytuacje klubu w kolejnych latach.
2
@Mow_mi_Douglas ta beczą jak 5-latek co nie dostał lizaka. Kompletnie ich nie obchodzi nasza sytuacja.
2
@Mow_mi_Douglas Myślę, że jednak wszyscy to rozumieją, ale nie są w stanie pojąć dlaczego Laporta:
- tworzy nieistniejące wcześniej stanowisko i obsadza na nim swoją siostrę,
- wyjeżdża sobie na wakacje gdy w klubie źle się dzieje (czyt. odejście Messiego),
- rzuca słowa na wiatr mówiąc, że wszystko idzie w dobrym kierunku z kontraktem dla Leo,
- do tej pory nie pozbył się Pjanica czy Umtitiego,
- przedłuża kontrakty z leśnymi dziadkami,
- wypycha z klubu nie tych zawodników, których należy się pozbyć.
Na pewno będzie lepszym prezydentem od Bartomeu, bo trudniej być gorszym, ale jednak jego największym osiągnięciem do tej pory to obniżka wynagrodzenia Pique, Roberto czy Alby, którzy sami się tym tematem zainteresowali.
1
@Zoker jego siostra ma odpowiednie kwalifikacje. Była szefową do spraw wizerunku jego kampanii prezydenckiej...
0
@masq No piękna to była kampania. Oparta na wywieszeniu plakatu w Madrycie, waleniu populizmami, a całość okraszona wspomnieniami swoich poprzednich sukcesów.
1
@masq kampania oparta o
- Messi zostaje
- nowi sponsorzy
- pozbycie się piłkarzy którzy nie powinni tu trafić.
A teraz rozliczmy kampanie.
1
@Zoker W 100 % racja. Miała być rewolucja a tymczasem co najmniej 6 piłkarzy, którzy powinni być pewniakami do odejścia nadal zalegają w tym klubie. Neto, Umtiti, Pjanić, Coutinho, Dembele i Braithwaite - tych piłkarzy obowiązkowo powinno już tu nie być a przecież mówiło się także o Griezmannie, Lenglecie itd. Oprócz Messiego (ze starej gwardii) tak na prawdę nie odszedł nikt tyle że zgodzili się na obniżkę pensji ale co z tego skoro taki przykładowo Alba mimo obniżki nadal jest najlepiej opłacanym LO na świecie - więc jest to żałosne. Mieliśmy pozyskać ŚN z prawdziwego zdarzenia tymczasem pozyskali 33letniego połamanego Aguero, który zadebiutuje pewnie za miesiąc.
1
@tbas czytanie ze zrozumieniem sie kłania, ona jest specem od wizerunku, a nie mówienia prawdy. Wygrał wybory? Więc zrobiła dobrą robotę.