La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1091 Culés

1

Mamy potężnego desta na prawej obronie i wzorowego Robertinho, na lewej mamy wiecznie młodego Albe, środek nie pewny, Nasza obroną to jest dramat a my się zajmujemy 9tką i wyprzedaza jako takiego zmiennika którym szanse się wybić, do ataku wroci fati cou, troszkę później Dembele i Aguero, serio wy widzicie najwiekszy problem w ofensywie ? To Ofensywa straciła 8 bramek z Bayernem ? To ofensywa traci tyle bramek ostatnio przez rok ? Dopóki nie będziemy mieli solidnej obrony to możemy sobie pograć ale co najwyżej o nie ciezki top 3 w La liga, wystarczy spojrzeć na Real w zeszłym sezonie np, w ataku tylko karim i długo nikt a defensywa szczelna i doszli na tym w LM daleko, o ligę tez się bili

0

@haryveb944Tylko kogo sensownego kupisz za dajmy 20 mln na prawą obonę?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?