La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1274 Culés

2

Jak głupim trzeba być by zamienić Barcelonę na RB Lipsk tylko i wyłącznie dla kasy. "Powodzenia" dla Moriby. Obym go w Barcelonie już więcej nie zobaczył. Kogoś z taką perspektywą rozwoju i gry w pierwszym składzie, a jednocześnie sieczką w głowie to dawno nie było.

A co do Griezmanna to jest to chyba jakiś syndrom psa ogrodnika. Ile to się naczytałem tu narzekania na jego transfer i grę, a teraz nagle to błąd, że miałby odejść.

Nigdy go specjalnie nie krytykowałem ale też nie byłem tym transferem jakoś zachwycony. Mimo wszystko uważam, że w obecnej sytuacji to błąd pozbywać się takiego zawodnika, który może dać coś klubowi o niewielkiej głębi składu. Wygląda na to jednak, ze sytuacja klubu jest bardzo poważna i niestety Laporta robi to co musi byśmy nie stali się niedługo drugim Milanem. Może teraz kadra będzie słaba ale jeśli finansowo podreperuje on klub, nie wykończą nas m.in. pensje zawodników to może w ciągu sezonu lub dwóch będzie nas stać na to by faktycznie ten skład wzmocnić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?