La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1273 Culés

8

Jeszcze kilka godzin temu hasztagi z GriezmannOut biły rekordy popularności, a teraz lament. Dostajemy za niego 40 melonów, a na pensji zaoszczędzimy 70 oczywiście, że się nie zwróci, ale przynajmniej nie generuję kolejnych kosztów skoro i tak był dla was bezużyteczny. Po przerwie reprezentacyjnej ma wrócić Fati, Couthinio już otrzymał zielone światło i za jakiś czas wróci Dembele. Jeśli zdrowie dopiszę i przynajmniej jeden z nich się nie połamie i będzie grał swoje, to moim zdaniem wyjdziemy na plus.

0

@hayek
Tak tylko wtedy mówiło się bardziej o wymianie na Felixa. Wtedy miałoby to jakiś sens. Obecnie wzmacniamy rywala zastępując go kolejnym półśrodkiem, który ma gorsze statystyki niż Duńczyk.

1

@hayek odejście Griezza da się wytłumaczyć, ale to, że idzie do Alteti jest już tragiczne

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?